PPH: Danas polufinala

Započeli su  susreti finala mlađih seniorki te polufinala  mlađih seniora i seniora u Zagrebačkom boksačkom centru na Zagrebačkom velesajmu. Danas je na rasporedu 4 ženska finala i dva muška kod mlađih seniora, te 10 polufinala mlađih seniora i 14 seniorskih.

REZULTATI 3 dan:

 

kg CRVENI KUT PLAVI KUT
Početak u 12 H
MLAĐE SENIORKE FINALA
1 57 JELENA BABIĆ KLIS NIKOLINA ČAČIĆ OMZ 0:3
2 64 EMILIJA NOVOSEL DAV KRISTINA MIKEC TITAN 1:2
3 69 ANITA ŽILIĆ RADNIČKI IVONA BRNIĆ GROM  0:3
4 75 ANTONIJA ŽAJA GROM KARMELA BJAŽEVIĆ MAR  3:0rsc
MLAĐI SENIORI
5 60 KARLO STAREŠINIĆ MET SANJIN NOVAKOVIĆ TEAM P  0:2rsc
6 60 PATRIK LICUL PULA LOVRO VLAJKI GLAD  2:1
7 64 BRUNO SALAMUN LEO LEON MAJSTORIĆ BROD  0:3
8 64 LUKA KAPOVIĆ PREDAT PETROVIĆ JOSIP SESVETE  3:0
9 69 NOA JEŽEK TITAN ANTONIO ČAKARIĆ OMEG  3:0
10 69 LUKA BALEN DAVID ALEKSANDAR GRANIĆ ST  0:3
11 75 NOA GALIĆ GLADIJ FILIP GUSAK POSAVINA KU  3:0
12 75 GABRIJEL VEOČIĆ BROD MARTIN BRTAN BAN  3:0
13 81 NIKOLETO GRDOVIĆ ZD GABRIJEL SOLOMUN AREN  3:0
14 81 PETAR LESKUR GROM MARKO PEIĆ BROD  0:3
15 56 F DIEGO MAMIĆ PULA MARTIN JEŽOVIT VEL: GOR:  2:0rsc
16 91 F IVAN GABRILO INFIN TOMISLAV ČULE ZLA:RUK  3:0
PAUZA od 60 minuta  POČETAK U 17:10
SENIORI
17 60 RENATO STOJANOVIĆ POS DAMJAN HERLJEVIĆ AJK  0:3
18 60 MATTEO KOMADINA DEL MARKO KRIŽANOVIĆ GLA  3:0
19 64 BORIS MARTINOVIĆ SVM ANTONIO ŠALIĆ OMZ  3:0
20 64 DOMINIK GUBO OSIJEK ERIK PIJETRAJ LEO  0:2ABD
21 69 MATE RUDAN PITBULL MIHAEL JUGOVIĆ GLA  0:3
22 69 PETAR CETINIĆ LOK MARKO ZELJKO METAL  2:0
23 75 NINO KNEŽEVIĆ RIJEKA MLADEN SOBJESLAVSKI LE  0:3
24 75 SANJIN POL VRGOĆ PULA VASYL KLYUSA ZADAR  0:3
25 81 LEO CVETKOVIĆ TEAM P ĐANI BARBIR GLADIJ  2:0rsc
26 81 MATEJ UREMOVIĆ RIJ DAMIR PLANTIĆ SESVETE  0:3
27 91 TONI FILIPI GLAD FRAN HODAK METAL  3:0
28 91 LUKA PRATLJAČIĆ SES ALEN BABIĆ LEO  0:3
29 +91 MARKO MILUN LEO DOMAGOJ PRTAIN OMZ  3:0
30 +91 TOMISLAV ČIKOTIĆ MAR IVAN ANDRAŠIĆ NOVA G  3:0

VAGA OD 8:30-9H NA VELESAJMU

FINALA od 12h

MLAĐI SENIORI
1 60 SANJIN NOVAKOVIĆ TE. P  PATRIK LICUL PULA
2 64  LEON MAJSTORIĆ BROD  LUKA KAPOVIĆ PREDAT
3 69  NOA JEŽEK TITAN  ALEKSANDAR GRANIĆ ST
4 75  NOA GALIĆ GLADIJ  GABRIJEL VEOČIĆ BROD
5 81  NIKOLETO GRDOVIĆ ZD  MARKO PEIĆ BROD
 SENIORI
 6 52    IVAN MARIO ELTER ŠAMP  LUKA KLARIĆ RIJEKA
7 60  DAMJAN HERLJEVIĆ AJK  MATTEO KOMADINA DEL
8 64  BORIS MARTINOVIĆ SVM  ERIK PIJETRAJ LEO
9 69  MIHAEL JUGOVIĆ GLA  PETAR CETINIĆ LOK
10 75  MLADEN SOBJESLAVSKI LE  VASYL KLYUSA ZADAR
11 81  LEO CVETKOVIĆ TEAM P  DAMIR PLANTIĆ SESVETE
12 91  TONI FILIPI GLAD  ALEN BABIĆ LEO
13 +91  MARKO MILUN LEO  TOMISLAV ČIKOTIĆ MAR