ZBS uručio nagrade našim Olimpijcima

IMAG0465Hrvatski boksački Olimpijci Filip Hrgović i Hrvoje Sep, te Izbornik Leonard Pijetraj, nagrađeni su danas od Zagrebačkog boksačkog saveza za sjajne uspjehe u Riju . Brončani Filip zaslužio je 20.000 kuna, dok je Sepu i Izborniku Pijetraju dodijeljeno po 10.000 kuna.

Čekove im je uručio Nenad Ivanković – predsjednik Zagrebačkog boksačkog saveza, koji je čestitao našim Olimpijcima: Sepu – “Sam plasman na OI poput je uspona na vrh svijeta, na Himalaju, uz malo sreće i bolje suđenje i to je mogla biti medalja”, zatim i Hrgoviću: “Filip je ušao u legendu, ovo velik rezultat, uspjeh je Filip ostvario za sebe, ali i za hrvatski i zagrebački boks”. Za kraj je išla čestitka treneru Pijetraju: “Dobar trener nije sve, ali bez dobrog trenera nema ništa”.
 Čestitkama se pridružio i Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak, uz posebnu pohvalu novom vodstvu ZBS-a na čelu s Predsjednikom Nenadom Ivankovićem i Dopredsjednikom Tadijom Petrovićem.
Naš se nagrađeni trojac zahvalio na nagradama, Hrgović se sjetio i svoga drugog trenera Dalibora Čibarića, dok se Pijetraj se prisjetio i boksačkih kolega iz WSB-ova Kazahstana koji su puno uložili u Hrgovića i Sepa, pa i njima pripadaju zasluge i zahvale, kao i dvojici vrijednih tajnika; Hrvoju Balenu iz ZBS-a, i Marku Maroviću iz HBS-a.
Uručenje-nagrade-Filipu-Hrgoviću

?????????????