Završeno rekordno kolo 1. Hrvatske boksačke lige

Na Zagrebačkom velesajmu odboksano je četvrto kolo 1.HBL i 1.HBL mladi. Zbog rekordnog broja prijavljenih natjecatelja mečevi su se održavali na dva ringa istovremeno. Natjecanje se održalo u skladu s mjerama za suzbijanje pandemije i bez prisustva gledatelja. Sljedeća priredba Hrvatskog boksačkog saveza na rasporedu je već iduće subote, 26. lipnja kada je na raporedu kolo Pevex

Na Zagrebačkom velesajmu odboksano je četvrto kolo 1.HBL i 1.HBL mladi. Zbog rekordnog broja prijavljenih natjecatelja mečevi su se održavali na dva ringa istovremeno. Natjecanje se održalo u skladu s mjerama za suzbijanje pandemije i bez prisustva gledatelja.

Sljedeća priredba Hrvatskog boksačkog saveza na rasporedu je već iduće subote, 26. lipnja kada je na raporedu kolo Pevex lige. Priredba će se ponobno održati bez gledatelja, ali ćete borbe moći pratiti uživo u izravnom prijenosu na Sportskoj televiziji.

 

 

Broj meča kaategorija crveni kut plavi kut
1 MLS 64 Antun Lovaković Radnički Goran Miočić Rebel 0:3,RSC 3
2 MLS 64 Ivan Božac Pula Noah Tisaj KNIN 3:0
3 MLS 69 Josip Lovrić MAR Marko Došen Lokomotiva 3:0, RSC 2
4 MLS 69 Toni Sibayan Premić Reb Petar Krešimir Knežević SV. Donat   0:3
5 MLS 69 Malašić Rafael ČAK Davor Marenić Kutina 3:0
6 MLS 81 Denis Čerepinko THO 0 Dominik Pozder OMB 2:1
7 MLS 91 Emanuel Šprem FKO Petar Kuhar DAV 1:2
8 MLS 91+ Nikola Nemeš Col Josip Čorić BND 0:3, RSC 2
9 64 Karlo Herceg REB Patrik Licul Pul 3:0
10 69 Luka Šarlija KT David Kuveždić STR 2:1
11 69 Filip Kolar ČAK Dominik Gubo Os 0:3
12 75 Krešimir Bariša KT Marko Kraljević OPT 3:0, diskvalifikacija
13 75 Marko Maleš KT Karlo Geić MAR 0:2
14 75 Martin Grgec BND Sandro Radulović SPL 1:2
15 75 Pavao Dekaris Galjanić LEO Gabrijel Veočić BRO 0:3, W.O.
16 81 Ivan Lovrić MAR Antonio Ivanković BRO 3:0, RSC 2
17 81 Filip Dilber KNIN Matko Ivančić KT 0:3, ABD 2
18 81 Nikoleto Grdović Zadar Luka Dubravac Os 3:0
19 91+ Filip Jazvić KNIN Marko Petraš LOK 0:3, RSC 2
20 91+ Igor Sladić KT Luka Stupar THO 2:1

 

 

SKUPINA RING B

 

kategorija crveni kut plavi kut
žene
K 52 Rina Marko Delnice Gabrijela Vencel DAV  0:3, W.O.
jun57 Dora Đurković BRO Nika Špoljarić  OMB 0:3
jun66 Ivana Brkljača TPR Lea Paska FKO 1:2
s54 Anamarija Čvrk Kut Ana Jantolek Lok 3:0
s57 Hrvojka Čudina OMZ Lucija Atlija BAN 1:2
Mlađi kadeti
MLK 36 Dominik Raguž BRO Tristan Talan FKO 3:0, ABD 2

 

 

MLK 49 Fabijan Lesjak ČAK Sven Đurković BRO 0:3
MLK 68 Maksun Bajrami TPR Petar Bikić BRO 0:3, RSC 3
Kadeti
K 43 Lucas Mirković ARP Bruno Bačac TPR 1:2
K 46 Ivan Horvat  Lok Mihael Stojanović Leona
k 50 Duje Kutleša Rij Nikola Vučković LEO 3:0, W.O.
K 52 Janko Gross OMZ Leni Stupar ARP 3:0
K 59 Lovro Cepanec FKO Dorjan Kojšor ARP 0:3
K 65 Roko Jelić SES Marko Karlović BRO
K 68 Patrik Jurčić LEO Ivano Jakšić TPR 0:3, W.O.
K 80+ Martin Lorenc RAD Ivan Daković BRO 0:3, RSC 1
Juniori
JUN 50 Lino Dorigati MAR Patrik Kozul RAD 1:2
JUN 52 Lino Ružić Rij Tomislav Letinić ARP 0:3
JUN 52 Karlo Kuhar DAV Luka Hrustić LEO 3:0, W.O.
JUN 54 Toni Raspor Rij Marko Vučković LEO 3:0, W.O.
JUN 57 Ante Gregurić LEO Luka Jerković COL 0:3, W.O.
JUN 63 Noa Fosić Os Franko Tonsa TPR 0:3
JUN 75 Luka Tolj Os Antoni Mirković ARP 0:3
JUN 75 Ante Lopac TPR Jan Benček OMB 1:2
JUN 80+ Benjamin Matošević Kutina Sani Čavalić Pul 2:1
JUN 80+ Matej Žutić Petar Zrinski Mateo Pejić KNG 0:3, ABD 2
JUN 80+ Roko Jokanović MAR Ante Zore KNIN 3:0