ZAPOČELO DRŽAVNO PRVENSTVO ZA JUNIORE I ŽENE

Danas je u Sesvetama započelo Prvenstvo Hrvatske za juniore i sve ženske dobne skupine u boksu. Prvoga dana kod djevojaka, kojih je na prvenstvu 38 boksačica iz 15 klubova je boksana samo jedna borba četvrtfinala koju je u kategoriji do 51 kg dobila Jelena Cvijić iz Coloseuma.

Kod juniora kojih je na prvenstvo stiglo 50 iz 25 klubova, boksana je osmina finala u velteru i poluteškoj te četvrtfinala u 56 kg, 64 kg i +91 kg. Od atraktivnijih mečeva treba spomenuti ekspresnu pobjedu Davida Lincendera iz Leonarda te ogled superteškaša Miljana Lakovića iz Metalca i Antonija Ščavničara iz Omega boxa, u kojem je nakon tri oštre runde slavio Laković. Sutra su na rasporedu u dvorani OŠ Novi Jelkovec ženska polufinala i dio juniorskih četvrtfinala. Vaga je od 8-9 sati u hotelu Antunović, a borbe započinju u 16 sati.

REZULTATI:

SENIORKE

1             51           Nina Šantek (Omega box)           Jelena Cvijić (Coloseum)              0:3

 

JUNIORI

1             56           Marin Škulje (Salona)    Filip Poturović (Borovo)               0:3

2             64           Gabrel Marvin (Dijabolik)            Mateo Jurančević (Brod)             2:1

3             64           David Lincender (Leonardo)       Dario Biuk (Sesvete)      2:0TKOR1

4.            69           Juraj Medvidović (Kralj Tom.)    Dino Martinović (Borovo)            0:3

5             81           Petar Bralić (Pit bull)      Krešimir Šporčić (Delnice)           1:2

6             81           Edwin Bijač (David)         Zvonimir Rebolj (Osijek)              0:2TKOR2

7             +91        Miljan Laković (Metalac)              Antonio Ščavničar (Omega box)               3:0

8             +91        Marko Pleić (Pit bull)     Karlo Polić (King)             0:3

9             +91        Domagoj Orešković (Brod)         Ivan Perko (Leonardo)  0:3

RASPORED 2. DANA:

JUNIORKE

1             60           Nives Ivanković (Coloseum)       Viktorija Kramarić (Leonardo)

2             60           Donika Krasnići (Borovo)             Magdalena Vuković (Pit bull)

 

SENIORKE

1             51           Gracijela Bedeković (Omega Zg)              Jelena Cvijić (Coloseum)

2             51           Željana Piteša (Pit bull) Lorana Marić (Dijabolik)

3             54           Nikolina Jertec (Omega box)     Darija Popović (Titan Gym)

4             57           Amanarija Vujaklija (Coloseum)               Marija Petric (Sesvete)

5             60           Matea Tabak (Pit bull)   Rebeka Krasnići (Borovo)

6             60           Maja Šarić (Kralj Tomislav)          Matea Jukić (Titan Gym)

7             64           Mirna Završki (Coloseum)           Marija Kosi (Omega box)

 

JUNIORI

1             69           Marijan Rajič (Osijek)    Dino Martinović (Borovo)

2             69           Mihael Jugović (Graciano)           Luka Prtenjača (Sesvete)

3             69           Nikica Radonić (Split)     Antonio Čulić (Salona)

4.            69           Luka Lozo (Pauk)             David Stranput (Slavonija)

5             75           Jakov Čurković (Dijabolik)           Bruno Ninčević (Pit bull)

6             81           Vido Lončar (Sesvete)   Krešimir Šporčić (

7             81           Luka Pratljačić (Slavonija)            Danijel Delija (Dijabolik)

8             81           Mihael Brkan (Marjan) Karlo Džidić (Borovo)

9             81           Zvonimir Rebolj (Osijek)              Nino Knežević (Dijabolik)