Započele prijave za Europsko kadetsko prvenstvo

Europsko kadetsko prvenstvo u boksu održat će se ove godine u ruskoj Anapi od 31 listopada do 9. studenog. Prijave su službeno započele, a izbornik kadeta Dražen Kuhar potvrdit će listu prijava zainteresiranih klubova.

Kao i prethodnih godina, sudionici i njihovi klubovi u ovoj dobnoj skupini sami financiraju odlazak na EP, a ukoliko osvoje medalju Savez će im refundirati troškove smještaja i prijevoza.
Okvirni troškovi nastupa u Anapi su viza + osiguranje + avionska karta + smještaj s kotizacijom. Što se troška smještaja prehrane i kotizacije tiče on u dvokrevetnoj sobi iznosi 540 Eura, a u jednokrevetnoj 720 Eura. Aviokarta Zagreb – Krasnodar pa prijevoz organizatora u Anapu (Avion cca 500 dolara + takse + 20 eura Krasnodar Anapa autobus).