WSB: Potpisan ugovor sa Pula sportom

Danas, 19. veljače 2018g. u Hrvatskom boksačkom savezu potpisan je ugovor o još jednoj zajedničkoj suradnji pri organizaciji nastupa Hrvatskih vitezova u Lijepoj našoj.

Direktor Pula Sport d.o.o., iz Pule g. Ivan Glušac i predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak, potpisali su danas ugovor o partnerskoj suradnji na organizaciji meča Hrvatskih vitezova koji će se održati u Puli, 13. travnja protiv ItaliaThundersa.

„Siguran sam kako će potpisivanje ove suradnje donijeti svoj plod u vidu uspješno organiziranog kola Svjetske boksačke lige koje je od velikog kako sportskoj tako i turističkog značaja za grad Pulu. Pula je grad koji je dao velikane našeg i svjetskog boksa, te je ideja o organizaciji kola u Puli bila prirodna i spontana i sretni smo što je došlo do zaključenja dogovora.“ – rekao je predsjednik Bošnjak.

Podsjetimo kako će se domaći mečevi održati prema slijedećem rasporedu:

Zadar, 2.3.2018g. gosti France Fighting Roosters

Zagreb, 6.4.2018g. gosti British Lionhearts

Pula, 16.4.2018g. gosti Italia Thunder.