VVG ponosni sponzor Hrvatskog boksačkog saveza

DSC_6900Hrvatski boksački savez dobio je nove sponzore uoči početka Europskog juniorskog prvenstva u boksu, koje će se održati od 17-26 listopada u Zagreb. Tvrtka VVG i njezin direktor Markovinović stavili su potpis na sponzorski ugovor težak 15.000 kuna, koji je potpisan sa Predsjednikom Bonom Bošnjakom u prostorijama Saveza.

– Uvidjeli smo neke nove vjetrove koji pušu u boksačkom savezu. Puno se radi i dolaze svjetski rezultati te smo prepoznali Hrvatski boksački savez kao partnera kojem treba pomoći i podržati ga u novim projektima. Stoga se tvrtka VVG odlučila na ovaj potez da kroz boks pomognemo i kvalitetan brend koji naši sportaši stvaraju se uključimo aktivno u radnaš i podršku našoj zajednici i našoj državi. – Izjavio je direktor Markovinović nakon potpisa ugovora.