VIDEO Pogledajte drugu emisiju “Hrvatski boks”

U srijedu, 24. ožujka 2021. u programu Sportske televizije prikazana je druga emisija “Hrvatski boks” u produkciji Hrvatskog boksačkog saveza.

Emisija je bila posvećena Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za seniore i mlađe seniore, te sastancima u Zagrebu na kojima su se okupili čelnici boksačkih saveza država jugoistočne Europe i dogovorili pokretanje nove regionalne lige.

U emisiji o dojmovima s pojedinačnog prvenstva države govore svi seniorski prvaci Hrvatske, stručnjaci i treneri, te svi dužnosnici boksačkih saveza svih šest država koje su okupljene u regionalnoj ligi (Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Sj. Makedonija, Slovenija i Srbija).

Emisija će na Sportskoj televiziji još nekoliko puta biti prikazana u repriznim terminima, a nova, treća emisija “Hrvatski boks” prikazat će se u stalnom terminu u srijedu, 7. travnja u 17.30 sati.