Uspješno odrađeno polaganje za trenersku AIBA zvjezdicu

Proteklog je vikenda u Zagrebu završio je tečaj i polaganje za prvu trenersku AIBA zvjezdicu. Čak 25 naših trenera u tjedan je dana sticalo znanja o modernom pristupu treningu boksa te polagalo praktični i teoretski dio.

Predavanja i teoriju, polaznici su imali u Domu sportova. Predavanja im je vodio AIBA instruktor Ervin Kade iz Estonije, a kratko izlaganje imao je i Željko Mavrović, direktor reprezentacija Hrvatskog bpoksačkog saveza. Praktični dio tečaja odrađen je u boksačkom centru na Velesajmu, gdje su polaznici morali pokazati i svoja i stečena znanja u praksi. Uoči pismenog dijela ispita koji je održan u Hotelu Panorama, polaznicima je poželio sreću i Predsjednik HBS-a Bono Bošnjak, koji je tom prilikom istaknuo kako je strategija saveza da se u slijedećem periodu poradi na edukaciji kadrova, kako bi se lakše mogli nositi sa izazovima budućnosti.