Uspješno odboksano kolo Lige na Riječkom korzu

U subotu, s početkom u 13h počelo je s održavanjem šesto kolo 1.Hrvatske boksačke lige.Brojni mečevi, atraktivna lokacija, sunčan dan te dobra organizacija izmamili su mnoge znatiželjnike ove subote na riječko korzo gdje su brojni okupljeni zaista  mogli uživati gledajući odmjeravanje snaga u ringu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubovi su se također odazvali u značajnom broju te je tako bilo čak 44 parova. Organizator BK Rijeka upriličio je i uručivanje pehara boksaču Leu Cvetkoviću, koji je na Europskom prvenstvu u Rumunjskoj osvojio srebrnu medalju u svojoj kategoriji, kao priznanje i zahvalu za njegov uspjeh.

 

 

 

 

 

 

Listu osvojenim bodova vam donosimo u nastavku.

VI. kolo 1. Hrvatske boksačke lige – Rijeka 14.04.2018.
ŽENE
63           Tonja Šutić PB                Nataly Bubalo ARP                                     WP              0:3
63           Dea Bolanča PB               Marijela Brnić GRO                                    WP              0:3
Seniorke        4 x 2
54           Željana Piteša BND         Gabrijela Marjanović RI     B:B            0:3
60          Maja Šarić MAR              Darija Petric SES                                        WP           0:3
Mlađi kadeti      3 x 1,5
38,5       Petar Pudić BRO              Lucas Mirković ARP                         RSC   0:3
38,5       Mato Anušić RAD            Matko Brzecki GRA                                  RSC            3:0
43           Sadik Krasnići KNG          Duje Kutleša RI                                         WP             3:0
50           Teo Vuletić OS                 Antony Mirković ARP                               WP             0:3
Kadeti                  3 x 2
44,5       Lino Ružić AJK                 Aldin Alić KNG                                             WP          3:0
48           Ante Poljaković GRA      Florijan Ban PRE                                          WP          1:2
52           Andrija Bodrožić ST        Luka Krpan RI                                              BB           3:0
56           Franko Tonsa PRE       Vito Rosso MAR            WP    3:0                                            56           Bapo Bobinac MAR         Marduk Krvavac ST                      RSC          0:3
65           Sebastian Pavić PRE       Marko Vlahović PU                             WP          0:3
72           Mihael Heig GRA             Jura Kunić SVM                                   RSC         0:3
Juniori                  3 x 2
52           Josip Batarelo MAR                        Marko Pudić BRO                         WP           3:0
54           Leon Antić RI                                 Antonio Stojanović  Rad                WP          0:3
57           Marin Lukani RI                            Marin Radić ST                                 RSC          3:0
63           Ilija Marijanović GRA                   Luka Milano ST                                WP          1:2
63           Erik Vlahović OMZ                        Toni Premić REB                              WP           3:0
70           Gabrijel Dunzder BROD               Antonio Čuturić PRE                       WP          2:1
70           Elian Jugovac PU                 Enzo Lisica BANDIT                          WP           2:1
75           Karlo Validžić OMZ                      Mihael Banko PU               WP           2:1
75           Filip Zdravčević OS                      Jan Anđelković OMZ                        WP            0:3
80           Marin Lonić SVK                   Toma Kuzmić ST                                B:B           0:3
80+        Darko Grm Del                            Ivan Budalić PAU                                WP           3:0
80+        Andrej Vrdoljak GLA                  Klaudio Vukovac PRE                      B:B            0:3
Mlađi seniori                     3 x 3
60           Lovro Vlajki GLA              Filip Mumlek PU                                           WP        3:0
64           Leon Majstorić Brod      Josip Petrović SES                                          WP       3:0
64           Andrija Gašpar ST           Patrik Licul PU                                                WP        3:0
69           Aleksandar Granić ST     Alen Tulumović MAR                                    WP         2:1
75           Franjo Crnkovic SES        Petar Leskur GRO                                          WP         1:2
75           Martin Brtan BANDOG  Ivan Lovrić MAR                                    BB          0:3
75        Denis Britvarević REB       Marko Ramljak PRE                                WP         0:3
                Seniori                 3 x 3
64           Matej Šimec GLA            Dominik Gubo OS                               WP     1:2
69           Petar  Cetinić LOK           Mihael Jugović GLA                           WP     2:1
69           Luka Adamović  RI           Boris Martinović SVM                        WP     3:0
81           Nikica Radonić ST            Matej Uremović RI                            BB       0:3
81           Nino Knežević RI             Matej Kljuce PB                                 WP      3:0
81           Vito Stojčić PAU               Saša čupurdija PB                            WP      3:0
81           Bruno Ninčević PB          Marko Drezga PRE                            WP      3:0
91           Zvonimir Rebolj OS         Fran Hodak MET                                WP        0:3
91           Marko Lukačić BAN        Đani Barbir GLA                                   WP        0:3
91           Josip Matić MAR              Željko Kontrec ŠAM                             WP       0:3