Uspjeh u Bugarskoj – Hrvatskoj Europsko prvenstvo 2016

20150813_123902U Sofiji je tijekom Europskog seniorskog pvenstva u boksuodržana sjednica Izvršnog odbora EUBC-a (Europske boksačke federacije) čiji je član Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak. Najvažnijaa vijest za Lijepu našu je da je načelno potvrđno, kako je Hrvatska dobila domaćinstvo Europskog prvenstva za kadete 2016. godine.

– Ovo je večika čast da uspijemo unutar dvije godine ponovno biti domaćin jednog od kontinentalnih natjecanja. Za prošlo prvenstvo smo dobili iznimne pohvale te smo u jakoj konkurenciji uspjeli dobiti domaćinstvo. Pred nama je puno posla, ali i ovo je jedna pobjeda hrvatskog boksa. – izjavio je Bono Bošnjak zahvaljujući čijem je lobiranju ovo natjecanje došlo u Hrvatsku.