U subotu kolo 1. HBL i 1. HBL/mladi

Poštovano članstvo, u subotu, 17.10. 2020g. održati će se peto  kolo 1. HBL i 1. HBL mladi (sezona 2019/2020).
Izvršni organizator je Zagrebački boksački savez, a lokacija je Boksački centar, Velesajam u Zagrebu.

Natjecanje će se provoditi po sljedećem rasporedu:
dolazak timova i registracija 9.30-10.30 sati
liječnički pregled i vaganje      10:30 do 12:00 sati
početak mečeva                     od 14 sati.
Prijave boksača slati na službeni mail za natjecanja HBS-a boks.natjecanja@gmail.com do srijede, 14.10.2020. do 12h. U prijavi je nužno kao i uvijek navesti uz Ime i dobnu skupinu natjecatelja, težinsku skupinu natjecatelja te broj dosada odboksanih mečeva.
Parovi će biti objavljeni do 12h u petak 16.10. na službenoj stranici saveza.
Natjecanje se odvija bez gledatelja i bez posjetitelja, prema rasporedu dolazaka i nastupa kao i na posljednjem kolu lige, a raspored ćete u petak dobiti na mail. Ulazak u dvoranu je dozvoljen samo prijavljenim sportašima i licenciranim trenerima i sekundantima kluba. Zbog poštivanja epidemioloških mjera, nošenje maske je obavezno za cijelo vrijeme trajanja natjecanja, a mole se klubovi da smanje broj potrebnih pratećih osoba na minimum.
S poštovanjem,
Tajništvo HBS