U ponedjeljak osnivačka skupština Zadarskog boksačkog saveza

Na inicijativu predsjednika Hrvatskog boksačkog saveza Bone Bošnjaka, koji je u petak posjetio Zadarske klubove, 16. prosinca u 14 sati u hotelu Kolovare održat će se osnivačka skupština Zadarskog boksačkog saveza.

To je najvažnija odluka koju su zadarski klubovi donijeli na sastanku sa Predsjednikom i Glavnim tajnikom HBS-a. Ujedno uz predstavnike BK Zadra, BK Svetog Krševana, BK Dijagore, BK Zlatne rukavice i BK Direkt koji su predstavili svoje uspjehe i poteškoće, sastanku su bili prisutni i predstavnik Zadarskog sportskog saveza Luka Peranić te izaslanik BK Dijabolik. Ovo je nakon Splita i Rijeke treći sastanak sa predstavnicima klubova koje je Predsjednik Bono Bošnjak održao, a u idućem periodu nastavit će s obilaskom regija te susretima s članicama.