Sućut HBS-a i predsjednika Bošnjaka obitelji Bandić

Povodom iznenadne smrti gradonačelnika Zagreba Milana Bandića, velikog prijatelja sporta i boksa, predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak uputio je u ime cijele zagrebačke i hrvatske boksačke obitelji, izraze sućuti obitelji, rodbini, suradnicima i prijateljima Milana Bandića.

Poštovani,

iznenadnim odlaskom gradonačelnika Milana Bandića zagrebački i hrvatski sport, pa tako i zagrebački i hrvatski boks ostali su bez iskrenog prijatelja i podupiratelja.

Svima će nam nedostajati čovjek iznimne energije i radnog elana, kao dužnosnik koji je znao prepoznati i nesebično podržavati, cijeniti i uvažavati postignuća svih hrvatskih sportaša, kako na gradskoj, tako i ona na nacionalnoj razini, što je nebrojeno puta pokazao i u odnosu prema boksu i boksačima.
U ime Hrvatskog boksačkog saveza i cijele hrvatske boksačke obitelji, te moje osobno primite izraze najdublje sućuti.
Predsjednik HBS-a
Bono Bošnjak