Subotnji parovi 1. HBL

Danas su upareni parovi kola 1. Hrvatske boksačke lige, koje će se boksati u Sesvetama u dvorani OŠ Novi Jelkovec.

Imamo čak 32 para jer je dvoje otkazalo nastup. Vaga za 1. HBL je od 9-11 sati, a početak mečeva zakazan je za 12 sati.

MLAĐI KADETI – 3x 1min
BR. KAT. CRVENI KUT PLAVI KUT
1. 43 TEO VULETIĆ (OSI) ANTE POLJAKOVIĆ (GRA)

SLOBODNI: 64KG/PATRIK RADELIĆ (GRA), 69KG/MIHAEL HEIG (GRA) 52 kg/BEPO BOBINAC (MAR)

KADETI:

KADETI – 3 x 1,5 minuta
BR. KAT. CRVENI KUT PLAVI KUT
2. 38,5 NOA KOCIJAN (DAV) TOMISLAV LETINIĆ(ARE),
3. 66 JURA KUNIĆ (SV.M) FILIP ZDRAVČEVIĆ (OSI)
4. 48 TONI TORBARAC (RI) JAKOV ŠALEKOVIĆ (DAV)
5. 59 PATRIK STEINER (OSI) FRANKO TONSA (PRE)
6. 46 ANTE BLAŽEVIĆ (SES) LEON BUZIK (RI)
7. 52 MATEJ LONČAREVIĆ (PRE), VITO ROSO (MAR)

SLOBODNI: 41,5KG/IVAN PRANJIĆ(PRE),76KG/BORNA LONČARIĆ(DAV),66KG/ANTONIO GRABIĆ(LEO),43KG/FABIJAN TOMKIĆ (LEO), 59KG/ALEN AHMETOVIĆ (LEO)

JUNIORI:

JUNIORI – 3X 2 min
BR. KAT. CRVENI KUT PLAVI KUT
8. 70 NOA JEŽEK (TIT) GABRIJEL VEOČIĆ (BRO)
9. 75 PETAR KUHAR (DAV) SANDI FERLIN (ARE)
10. 52 DORIJAN NOVAKOVIĆ (PRE) ERIK VLAHOVIĆ (OMZ)
11. 80 ERIC OSTONI (ARE) MARKO PEIĆ (BRO)
12. 66 LUKA VOLMUT (OSI) ANTONIO ČUTURIĆ (PRE)
13. 63 VITO KRAČUN (GLA) PETAR FILIPOVIĆ (OSI)
14. 70 ROKO STANIĆ (PAUK) LUKA DUBRAVAC JALŠOVEC (OSI)
15. 75 GABRIJEL SOLOMUN (ZG-ARE) FRANE DUGOPOLJAC (MAR)

SLOBODNI: 52KG/PAVE KOVAČIĆ (SAL), 80KG/LUCIA PASTULOVIĆ (SAL), 60KG/KARLO VALIDŽIĆ,57KG NIKOLINA ČAĆIĆ (OMZ), 66KG/ANTONIO ČAKARIĆ (OMZ), +80KG/KLAUDIO VUKOVAC (PRE), 56KG/DUBRAVKO STRNAD (DAV), 62KG/IVONA HUĐ (DAV), 65KG/JULIA KUHAR (DAV), 70KG/LARA GECI (DAV), 52KG/MATKO PRTENJAČA (SES) 75KG/FRANE DUGOPOLJAC (MAR)

MLAĐI SENIORI:

MLAĐI SENIORI – 3 x 3min
CRVENI KUT PLAVI KUT
16. 64 PETAR RUPČIĆ (SV.M) KARLO KAPIĆ (PAU)
17. 69 ALEKSANDAR GRANIĆ (ST) MARIO RADOVAN (PAU)
18. 64 MARKO KOLANOVIĆ (SES) ANTO JOZIĆ (BRO)
19. 69 LUKA KOVAČEVIĆ (NG) MARKO JAPARIĆ (BRO)
20. 91 MIHAEL KIRASIĆ (DAV) LOVRO ŠOJAT (GRA)
21. 75 MATEO BREKALO (OSI) MLADEN SOBJESLAVSKI (LEO)
22. 91 MARIN JOVIĆ (MAR) LEO EMANOVIĆ (NG)
23. 56 JOSIP BAŠKARAD (SES) OUT-LOVRO VLAJKI (GLA)-OUT

SLOBODNI: 60KG/BRUNO GAJIĆ (OSI), 60KG/ANDRIJA GAŠPAR (ST), 60KG/ANTE MANDARIĆ (ST), MARKO ŠESTO (ST),81KG/MATEJ UREMOVIĆ (RI), 81KG/MATEO LOVRINČEVIĆ (ST), 75KG/FRANJO RADOŠ (GLA),57KG/ANAMARIJA MEMEŠEVIĆ (BRO), 64KG/ARIJAN JELENOVIĆ (RI), 91KG/ DOMAGOJ LOVREČKI (GLA)

SENIORI:

SENIORI 3x 3 min
BR. KAT. CRVENI KUT PLAVI KUT
24. 69 LUKA ADAMOVIĆ (RI) TOMISLAV SALAJ (MET)
25. 75 DAVOR BADANJAK (ARE) FILIP VLADIĆ (MAR)
26. 75 MARIN DRPIĆ (MAR) MATEJ MARKOTA (GRA)
27. 75 VICKO ŠOŠIĆ (ST) OUT-SVEN KARTELA (GLA)-OUT
28. 75 LUKA LOZO (PAU) SANDRO RADULOVIĆ (ST)
29. 64 IVAN GUDLIN (DAV) DAMIR HAMZIĆ (MET)
30. 60 DORA ORMUŠ (DAV) MAJA ŠARIĆ (MET)
31. 81 ZLATKO ALEKIĆ (PRE) ADRIAN KRIZMANIĆ (GRA)
32. 81 VASYIL KLYUSA (MET) LEO CVETKOVIĆ (PRE)
33. 75 DAVOR NOVAK (DAV) HRVOJE ŽURIĆ (PIT)
34. 81 ANTE ČIZMIĆ (SAL) MARKO PRATLJAČIĆ (SES)
 35.  81  DANIJEL TEŠKI (SV.M)  ZORAN ĐOĐ (DAV)

SLOBODNI: 64KG/MARTIN GULAN (ZLR), 56KG/MARIN ŠKULJE (SAL), 69KG/, 81KG/, 91KG/STIPE VEROVIĆ (PIT), 60KG/SARA BERAM (PZ) +91 KG/MIRO LESKUR (MAR)