SRETAN NAM SVIMA MEĐUNARODNI DAN BOKSA! Čestitke predsjednika HBS-a Bone Bošnjaka, Nikoline Ćaćić i Luke Plantića!

Svim boksačicama i boksačima, trenerima i djelatnicima, zaljubljenicima i poklonicima boksa, vjernim pratiteljima te onima koji će to tek postati, čestitamo

Međunarodni dan boksa 27. kolovoza!

Čestitke za Svjetsku boksačku federaciju AIBA-u iz Hrvatske snimili su predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak, te naši ponosni olimpijci Nikolina Ćaćić i Luka Plantić!

Sretan vam svima naš dan – Svjetski dan boksa!

Čestitka predsjednika HBS-a Bone Bošnjaka:

Velika mi je čast i zadovoljstvo što je boks kao sport prepoznatljiv u svijetu i što ima svoj dan koji svi zajedno slavimo.
S našim dragim predsjednikom AIBA-e Umarom Kremlevom koji sa svim predsjednicima nacionalnih saveza radi na poboljšanju boksačke infrastrukture, organizira boksačke turnire, putuje svijetom i ima golemo razumijevanje za sve nas, boks je napravio veliki napredak.
Mi u Hrvatskoj pozdravljamo sve što se radi u korist boksa, a također ulažemo u razvoj boksa i želimo to podijeliti sa svima u svijetu.
Želimo da svi zajedno rastemo i razvijamo boks jer je to jedini put i do uspjeha. Zajedno rastemo kako bismo zajedno pobijedili.
Čestitamo svima i sretan nam Međunarodni dan boksa.
Pozdrav svima

Dopredsjednik HBS-a general Mladen Mikolčević, predsjednik Bono Bošnjak i predsjednik AIBA-e Umar Kremlev

Čestitka Nikoline Ćaćić, europske i svjetske viceprvakinje u mlađim seniorkama, prve hrvatske boksačice na Olimpijskim igrama:

Čestitam Svjetskoj boksačkoj federaciji, svim boksačicama i boksačima Međunarodni dan boksa i želim nam svima još puno lijepih sportskih trenutaka na velikim prvenstvima. Pogotovo sam ponosna što sam kao prva žena iz Hrvatske predstavljala svoju domovinu na Olimpijskim igrama u Tokiju. Čestitke svima i sretan nam svima Međunarodni dan boksa!

Čestitka Luke Plantića, hrvatskog prvaka i olimpijca u Tokiju 2021:

Čestitam svim boksačicama i boksačima u Hrvatskoj i svijetu Međunarodni dan boksa, našeg sporta kojem smo posvetili život i  trudimo se svakoga dana biti sve bolji. Kroz boks smo naučili koliko je težak put do uspjeha i kako se samo vrijednim radom i odricanjem može doći do rezultata. Ponosan sam što sam kao hrvatski olimpijac ove godine predstavljao svoju zemlju na Olimpijskim igrama u Tokiju i što sam se i tamo uvjerio koliko je boks poštovan, omiljen i voljen među najboljim sportašima svijeta. Sretan nam svima Međunarodni dan boksa!