Službene osobe HBS-a na međunarodnim priredbama

Posljednjih mjeseci službene osobe umnogome su pripomogle statusu koji ima Hrvatski boksački savez na međunarodnom nivou.

Uz brojne nastupe našeg najbolje rangiranog AIBA 3-star suca Martina Tadića koje ima u WSB-u, AIBA je bila iznimno zadovoljna njegovim nastupom na Europskim igrama u Bakuu. Uz njega, AIBA ITO, dr. Zdenko Mitar delegiran je na nekoliko jakih natjecanja od azijskih igara u Južnoj Koreji, Svjetskog prvenstva juniorki i kadetkinja u Tajvanu, postavljen je za člana medicinskog žirija za Pan-američke igre u Torontu 2015. AIBA Supervizor Marko Marović, pak, nakon niza jakih međunarodnih turnira širom Europe od Kupa nacija u Srbiji, Debrecena u Mađarskoj, Pavljukov memorijala u Rusiji, Dunavskog pojasa u Rumunjskoj, delegiran je ponovno i na jedan od najstarijih turnira Golden Belt u Rumunjskoj, te Afričko prvenstvo u Maroku. Uz članstva u komisijama, te mjesto u Izvršnom odboru EUBC-a Bone Bošnjaka, Hrvatski boksački savez učvršćuje poziciju na međunarodnom nivou.