Seminar za trenere u organizaciji HOO-a i KIF-a

logici-hoo-kifU želji da najuspješniji hrvatski treneri svoja znanja prenesu na ostale trenere u Hrvatskoj, pozivamo vas na trenerski seminar, koji će se 6. i 7. veljače 2017.godine održati u Svetom Martinu na Muri, kojeg organizira Hrvatski olimpijski odbor u suradnji sa Kineziološkim fakultetom u Zagrebu. Na ovom seminaru, koji je ujedno zamišljen i kao interaktivna radionica, sudionici će moći aktivno sudjelovali kroz svoja pitanja, praktična iskustva i dileme.

Uz trenere čiji su sportaši osvojili medalju na prošlogodišnjim Olimpijskim igrama, predavanja i radionice odražavat će i najveći stručni autoriteti iz područja sportske dijagnostike, domaći i inozemni stručnjaci sportskog treninga, bivši vrhunski sportaši i drugi. Tamo će i Izbornik Hrvatske boksačke reprezentacije Leonard Pjetraj održati seminar pod nazivom “Kako sam stvarao boksačke šampione / Specifičnosti trenažnih procesa vrhunskih sportaša u sadržajno-prostorno-tehničkim ograničenim uvjetima”

Prijave za sudjelovanje sudionika radi pravovremene organizacije seminara su na Savez do 30. siječnja 2017. Cijena smještaja u dvokrevetnoj sobi je 500 kn, a u jednokrevetnoj 600 kn. U cijenu smještaja uključeni su ručak, večera i doručak.