Riječani s trenerom Kristijanom Hodakom na pripremama u Assisiju

Boksači BK Rijeke u aranžmanu Hrvatskog boksačkog saveza otputovali su na pripreme u Italiju gdje će trenirati u glavnom trening kampu talijanske reprezentacije, u Europskom boksačkom centru u Assisiju. Riječani će se u Assisiju pripremati do subote, 24. travnja 2021.

Trener Kristijan Hodak (BK Rijeka) u Assisi je poveo reprezentativce Petra Cetinića (69 kg), Ramona Feratija (64) kg) i Mateja Uremovića (81 kg). Trenirat će s talijanskim reprezentativcima, što je nastavak primjerne suradnje između talijanskog i Hrvatskog boksačkog saveza.

Podsjetimo, nedavno (26. ožujka) nacionalni tim azzurra gostovao je u Splitu i na Gripama se sučelio hrvatskoj reprezentaciji koja je iznenađujuće slavila sa 12:4. Pobjedu je tada u svojoj velter kategoriji upisao i riječki reprezentativac Petar Cetinić.