Reprezentacije otišle na turnir u Njemačku

20150416_122512Hrvatske boksačke reprezentacije, juniora i mlađih seniora krenule su danas put Njemačke, gdje će u idućih nekoliko dana biti održan jak međunarodni turnir Black forest.

Naše reprezentativce na put je ispratio Predsjednik HBS-a i Član Izvršnog odbora EUBC-a Bono Bošnjak:
– Drago mi je da po prvi puta u povijesti Hrvatskog boksačkog saveza dvije naše reprezentacije idu na natjecanje u brendiranom kombiju Saveza i jednoobrazno opremljeni. Naš je zadatak da Vas boksače čim više šaljemo na natjecanja, kako bi sakupili što više mečeva i boksačkog iskustva. To je osobito važno u ovim mlađim dobnim skupinama. Osobno ću se potruditi da još više podignem hrvatski boks. Zato želim da me ne gledate kroz prizmu BK Sesveta, već kao predstavnika svih hrvatskih boksačkih klubova. – rekao je Predsjednik Bošnjak uoči odlaska reprezentacije.
Uz Izbornika juniora Dragana Vidaića te trenera reprezentacije Hasana Yousufa, u njemački Schwenningen su otišli:
Mlađi seniori –
1.Prskalo Ivan (52 kg)
2.Gulan Martin(60 kg)
3.Cvetković Leo (75 kg)
4.Krešimir Šporčić (81 kg)

Juniori –
1.Mladen Sobjeslavski (70 kg)
2.Mihael Domenkuš (75 kg)
3.Ivan Šteko (80kg)
4.Josip Biletić (+80 kg)