Raspored i protokol održavanja 1.HBL i 1.HBL mladi za subotu 19.9.2020.

U nastavku vam donosimo satnicu i raspored prema kojem će se sutra održavati natjecanje u Boksačkoj dvorani na velesajmu, zajedno sa protokolom kojeg smo svi dužni pridržavati se kako bi natjecanje bilo sigurno za sve sudionike. Natjecanje se održava na dva ringa zbog velikog broja prijavljenih natjecatelja, a isto se odvija bez gledatelja. SKUPINA RING

U nastavku vam donosimo satnicu i raspored prema kojem će se sutra održavati natjecanje u Boksačkoj dvorani na velesajmu, zajedno sa protokolom kojeg smo svi dužni pridržavati se kako bi natjecanje bilo sigurno za sve sudionike.

Natjecanje se održava na dva ringa zbog velikog broja prijavljenih natjecatelja, a isto se odvija bez gledatelja.

SKUPINA RING A

 

Broj meča kaategorija crveni kut plavi kut Ulazak u dvoranu Vrijeme borbe
1 MLS 64 Antun Lovaković Radnički Goran Miočić Rebel 12:20 13:00
2 MLS 64 Ivan Božac Pula Noah Tisaj KNIN 12:20 13:15
3 MLS 69 Josip Lovrić MAR Marko Došen Lokomotiva 12:20 13:30
4 MLS 69 Toni Sibayan Premić Reb Petar Krešimir Knežević SV. Donat 12:20 13:45
5 MLS 69 Malašić Rafael ČAK Davor Marenić Kutina 13:15 14:00
6 MLS 81 Denis Čerepinko THO 0 Dominik Pozder OMB 13:30 14:15
7 MLS 91 Emanuel Šprem FKO Petar Kuhar DAV 13:45 14:30
8 MLS 91+ Nikola Nemeš Col Josip Čorić BND 14:00 14:45
9 64 Karlo Herceg REB Patrik Licul Pul 14:15 15:00
10 69 Luka Šarlija KT David Kuveždić STR 14:30 15:15
11 69 Filip Kolar ČAK Dominik Gubo Os 14:45 15:30
12 75 Krešimir Bariša KT Marko Kraljević OPT 15:00 15:45
13 75 Marko Maleš KT Karlo Geić MAR 15:15 16:00
14 75 Martin Grgec BND Sandro Radulović SPL 15:30 16:15
15 75 Pavao Dekaris Galjanić LEO Gabrijel Veočić BRO 15:45 16:30
16 81 Ivan Lovrić MAR Antonio Ivanković BRO 16:00 16:45
17 81 Filip Dilber KNIN Matko Ivančić KT 16:15 17:00
18 81 Nikoleto Grdović Zadar Luka Dubravac Os 16:30 17:15
19 91+ Filip Jazvić KNIN Marko Petraš LOK 16:45 17:30
20 91+ Igor Sladić KT Luka Stupar THO 17:00 17:45

 

SKUPINA RING B

 

kategorija crveni kut plavi kut Ulazak u dvoranu B Vrijeme borbe
žene stražnji ulaz
K 52 Rina Marko Delnice Gabrijela Vencel DAV 12:20 13:00
jun57 Dora Đurković BRO Nika Špoljarić  OMB 12:20 13:10
jun66 Ivana Brkljača TPR Lea Paska FKO 12:20 13:20
s54 Anamarija Čvrk Kut Ana Jantolek Lok 12:20 13:30
s57 Hrvojka Čudina OMZ Lucija Atlija BAN 12:20 13:45
Mlađi kadeti
MLK 36 Dominik Raguž BRO Tristan Talan FKO 13:10 14:00
MLK 49 Fabijan Lesjak ČAK Sven Đurković BRO 13:20 14:10
MLK 68 Maksun Bajrami TPR Petar Bikić BRO 13:30 14:20
Kadeti
K 43 Lucas Mirković ARP Bruno Bačac TPR 13:45 14:30
K 46 Ivan Horvat  Lok Mihael Stojanović Leona 14:00 14:40
k 50 Duje Kutleša Rij Nikola Vučković LEO 14:10 14:50
K 52 Janko Gross OMZ Leni Stupar ARP 14:20 15:00
K 59 Lovro Cepanec FKO Dorjan Kojšor ARP 14:30 15:10
K 65 Roko Jelić SES Marko Karlović BRO 14:40 15:20
K 68 Patrik Jurčić LEO Ivano Jakšić TPR 14:50 15:30
K 80+ Martin Lorenc RAD Ivan Daković BRO 15:00 15:40
Juniori
JUN 50 Lino Dorigati MAR Patrik Kozul RAD 15:10 15:50
JUN 52 Lino Ružić Rij Tomislav Letinić ARP 15:20 16:00
JUN 52 Karlo Kuhar DAV Luka Hrustić LEO 15:30 16:10
JUN 54 Toni Raspor Rij Marko Vučković LEO 15:40 16:20
JUN 57 Ante Gregurić LEO Luka Jerković COL 15:50 16:30
JUN 63 Noa Fosić Os Franko Tonsa TPR 16:00 16:40
JUN 66 Gabriel Debanić Leona Dino Denardis OPT 16:10 16:50
JUN 75 Luka Tolj Os Antoni Mirković ARP 16:20 17:00
JUN 75 Ante Lopac TPR Jan Benček OMB 16:30 17:10
JUN 80+ Benjamin Matošević Kutina Sani Čavalić Pul 16:40 17:20
JUN 80+ Matej Žutić Petar Zrinski Mateo Pejić KNG 16:50 17:30
JUN 80+ Roko Jokanović MAR Ante Zore KNIN 17:00 17:40

 

PROTOKOL UZ POŠTIVANJE MJERA ZA ODRŽAVANJE 1.HBL I 1.HBL MLADI 19.9.2020. :

 

VAGA I LIJEČNIČKI PREGLED:

 

Natjecatelji su razvrstani u dvije skupine:

SKUPINA – RING A (mlađi seniori i seniori) Delegat Milovan Rađen; dr. Tomić

SKUPINA – RING B (žene, mlađi kadeti, kadeti, juniori) Delegat Dražen Kuhar, dr. Petrić

Ulazak u dvoranu za vagu i liječnički od 10 sati za sve. Na ulasku vam zaštitar mjeri temperaturu i upisuje u evidenciju, te vršite dezinfekciju ruku i prelazite dezinfekcijsku barijeru.

Boksači ulaze po skupinama od po 5 natjecatelja po vagi BEZ TRENERA (dvije vage  istovremeno: jedna  za skupinu ring A i jedna za skupinu ring B) u označenim prostorijama, ulazak je na GLAVNI ULAZ.

Nakon što svih pet u skupini završi sa vagom i pregledom, oni izlaze iz dvorane van a ulazi  slijedećih 5 boksača i tako do posljednjeg natjecatelja.

Završetak liječničkog i vage u 12 sati!

Obavezno je nošenje maske od samog ulaska u dvoranu i za vrijeme trajanja vage i liječničkog pregleda.

 

NATJECANJE:

Natjecanje se odvija na dva ringa.

Ulazak za zagrijavanje je  PREMA SATNICI U RASPOREDU! Obratiti pažnju da svaki ring ima svoj ulaz.

Skupina ring A je glavni ulaz, Skupina ring B je stražnji ulaz (kod karting arene). Na ulazu vas propušta zaštitar.

Provedba natjecanja je PREMA SATNICI U RASPOREDU. U dvoranu će biti omogućen ulazak samo licenciranim osobama (treneri i sekundanti, čiji ste dolazak prijavili).

KORIŠTENJE VLASTITE OPREME: preporuka je da se koristi vlastita oprema koju mora pregledati i odobriti delegat (rukavice i kaciga). Također će biti dostupna oprema koju osigurava organizator za one koji nemaju vlastitu.

 

OBAVEZNO:

Prilikom ulaska u dvorane obavezna je dezinfekcija ruku te je obaveza svih sudionika da nose zaštitne maske. Iznimka su jedino boksači tijekom borbe i zagrijavanja. Zahtijeva se držanje fizičke distance od minimalno 2m!

VAŽNO: Obvezno je nošenje maske za sve službene osobe uključujući trenere i sekundante kraj ringa.