Raspored i protokol održavanja 1.HBL i 1.HBL mladi za subotu 17.10.2020.

Raspored i protokol održavanja 1.HBL i 1.HBL mladi za subotu 17.10.2020.

U nastavku vam donosimo satnicu i raspored prema kojem će se sutra održavati natjecanje u Boksačkoj dvorani na velesajmu, zajedno sa protokolom kojeg smo svi dužni pridržavati se kako bi natjecanje bilo sigurno za sve sudionike. Vaga je od 9:30 do 12 sati. Natjecanje se održava na dva ringa zbog velikog broja prijavljenih natjecatelja, a

U nastavku vam donosimo satnicu i raspored prema kojem će se sutra održavati natjecanje u Boksačkoj dvorani na velesajmu, zajedno sa protokolom kojeg smo svi dužni pridržavati se kako bi natjecanje bilo sigurno za sve sudionike. Vaga je od 9:30 do 12 sati.

Natjecanje se održava na dva ringa zbog velikog broja prijavljenih natjecatelja, a isto se odvija bez gledatelja.

 

SKUPINA RING A

Broj meča kategorija crveni kut plavi kut Ulazak u dvoranu Vrijeme borbe
1 mls 60 Kristijan Šimic RAD David Galac COL 12:20 13:00
2 mls64 Goran Miočić REB Antun Lovakovic RAD 12:20 13:15
3 mls64 ILIJA MARIJANOVIĆ   GRAC Marko Pudić BRO 12:20 13:30
4 mls69 Marko Dosen, LOK Dorjan Marko DEL 12:20 13:45
5 mls69 MALAŠIĆ RAFAEL CAK Filip Mimica GRO 13:15 14:00
6 mls75 JOSIP LOVRIĆ MAR 10 7.Antonio Grabić LEO 13:30 14:15
7 mls75 Timi Maslic BK Cakovec CAK Darian Misković LOK 13:45 14:30
8 mls81 Denis Črepinko BK Thor Ivan Čuma RAD 14:00 14:45
9 mls91 Tin Landripet GLA Petar Kuhar DAV 14:15 15:00
10 mls91+ Josip Ćorić BANDOG Nikola Nemeš COL 14:30 15:15
11 64 Franjo Rajakovic o Leona  Ivan Baruškin PIT 14:45 15:30
12 64 Karlo Herceg REB Marin Jelačić PAU 15:00 15:45
13 69 Toni Kovačev  KING Luka Šarlija, KT 15:15 16:00
14 69 MISLAV KRISTIĆ MAR 0 Bruno Marić ARZ 0 15:30 16:15
15 69 Leon Kolarec VG KOLAR FILIP CAK 15:45 16:30
16 69 David Kuvezdić STRŠ Dominik Gubo OS 16:00 16:45
17 69 Frane Bogić  PAU Marijan Vujeva GRO 16:15 17:00
18 75 Ivan Tomljenovic  leona Jasmin Pasagic JOK 16:30 17:15
19 75 Dino Malnar pz Pavao Dekaris Galjanić LEO 16:45 17:30
20 75 DAVID MARCIUŠ CAK .KARLO GEIĆ MAR 2 17:00 17:45
21 81 ANTE Bulog ST IVAN LOVRIĆ MAR 17:15 18:00
22 91 Marko Kraljević OPT Marko Pejić TIT 17:30 18:15
JUNIORI
23 70 :Niko Pervan LOK Joud Aboud OMZ 17:45 18:30
24 75 Božak Luka BK Thor Luka Radaković OMZ 17:55 18:40
25 75 ANTE LOPAC TP Leon Banjac OPT 18:05 18:50
26 75 VITO ROSSO MAR Maro Obrovac TIT 18:15 19:00
27 75 Anthony Mirković ARP Branko Brnic GRO 18:25 19:10
28 75 Niko Škurla OMZ Luka Tolj OS 18:35 19:20
29 80 Danijel Merkl King Mislav Prigl OS 18:45 19:30
30 80+ Dario Črepinko BK Thor Jan Zallar MET 18:55 19:40
31 80+ .ROKO JOKANOVIĆ MAR 3 Alojzije Katnic RAD 19:05 19:50

 

SKUPINA RING B

Broj meča kaategorija crveni kut plavi kut Ulazak u dvoranu B Vrijeme borbe
žene stražnji ulaz
1 k52 Rina Marko . del Dorote Vencel  dav 12:20 13:00
2 k52 Laura Raspasovic  RAD Gabriela Vencel  dav 12:20 13:10
3 j70 Klara Jedriško  del Lea Paksa FKO 12:20 13:20
4 mls60 Jelena Došen BAND Hana Vlašić OPT 12:20 13:30
5 54 Anamarija Čvrk kut Hrvojka Čudina  OMZ 12:20 13:45
6 60  Isidora Đebnar RIJ  Lucija Atlija BAND 13:15 14:00
7 64 ZDRAVKA DŽAJIĆ   MAR Kristina PlantakPAU 13:30 14:15
8 81 Lucija Šćrbec TIT Emona Ramadani LOK 13:45 14:30
Mlađi kadeti
9 38,5 Dominik Raguž BRO Adem Gaši LEO 14:00 14:45
10 38,5 Patrik Pasler ARZ Tristan Talan FKO 14:10 14:55
11 41,5 Jovani Gartner OS Leon Aleksandar Čule RIJ 14:20 15:05
12 46 Niko Vuković Vid Kučan AERS 14:30 15:15
13 48 Mihael Baricevic ARES FABIJAN LESJAK CAK 14:40 15:25
14 50 Andrejas Baricevic Sven Đurković BRO 14:50 15:35
15 65 Gabrijel Pišutić ST Toni Solar VG 15:00 15:45
16 62 Roberto Čukelj VG  Asllan Krasniqi OPT 15:10 15:55
KADETI
17 44,5 Lucas Mirković ARP Mate Jukić OS 15:20 16:05
18 44,5 Ivan Horvat, LOK Petar Pudić BRO 15:30 16:15
19 46 Lukas Anić PK Mario Ćorluka GLA 15:40 16:25
20 48 Mihael Stojanovic leona Niko Drazina ARE 15:50 16:35
21 50 Duje Kutlesa RIJ Nikola Vučković LEO 16:00 16:45
22 52 Leni Stupar ARP Janko Gross OMZ 16:10 16:55
23 56 Dorijan Kojšor ARP Borna Lulic GRO 16:20 17:05
24 59 Luka Matijevic ARES JAN REBIĆ TP 16:30 17:15
25 59 Luka Ninčević Ares Lovro Cepanec FKO 16:40 17:25
27 65 Roko Jelić SES Oliver Kramarić VG 16:50 17:35
28 68 Patrik Jurčić LEO Daniel Dukic RAD 17:00 17:45
29 72 IVAN DUNDUĆ MAR ZADRAVEC DAVID CAK 17:10 17:55
30 75 LEON LEKČEVIĆ TP Martin Lorenc RAD 17:20 18:05
31 80 Ivan Đaković BRO Matija Antunovic LOK 17:30 18:15
JUNIORI
32 52  Lino Ružić RIJ Tomislav Letinić ARP 17:40 18:25
33 52 Luka Hrustić LEO Karlo Kuhar DAV 17:50 18:35
34 54  Toni raspor RIJ Marko Vučković LEO 18:00 18:45
35 57 Leon Maloić TIT Luka Jerković COL 18:10 18:55
36 60 MAURO KELENC TP Vito Morović OPT 18:20 19:05
37 60 Ante I. Gregurić LEO Aldin Alić King 18:30 19:15
38 63 Dino Denardis OPT  Noa Fosić OS 18:40 19:25
39 63 JOSIP FRANIĆ MAR JOVAN NIKOLIĆ PK 18:50 19:35
40 66 Marko Mikulić CAK Toni Maričić GLA 19:00 19:45
41 70 Gabriel Debanic  leona Vice Radonic ARE 19:10 19:55
42 70 Leon Buzik RIJ Andrija Kuzman BANDOG 19:20 20:05