Proglašeni najbolji klubovi liga u sezoni 2019/2020.

Ovog vikenda Hrvatski boksački savez u sklopu prvog kola nove sezone 1. Hrvatske boksačke lige i 1. HBL/mladi, podijelio je prigodne nagrade za šest najboljeplasiranih klubova.

Predsjednik HBS-a Bono Bošnjak uručio je uz pokale i medalje vrijednu sportsku opremu i to ukupno 260 pari rukavica i 60 kompleta trenirki.

– Osobito smo ponosni što je Hrvatski boksački savez, prvi puta u svom postojanju uručio toliko vrijednih nagrada najboljima u prošloj sezoni lige. Usprkos velikim izazovima, poput pandemije COVID-19 uspjeli smo sezonu privesti kraju i sada nagraditi najbolje. Ovakva praksa će biti i ubuduće, da najbolji osvajaju vrijednu opremu. Uz to ova liga pokazuje kako boksa u Hrvatskoj ima, i sa današnjih 77 parova i 154 boksača potvrđuje se kao dobar i hvalevrijedan projekt. – zaključio je Predsjednik Bošnjak.

Prvoplasirani po ligama:

1. HBL: