PRIPREME JUNIORA ZA EUROPSKO PRVENSTVO U ITALIJI Izbornik Hrvoje Pečarić okupio u Solinu kandidate za juniorski EP, za kraj priprema 22. VIII. mečevi i sparinzi s Česima u Gradacu!

Hrvatska juniorska reprezentacija priprema se za Europsko juniorsko prvenstvo u Montesilvanu (Italija) koje počinje 23. rujna 2022. godine.

Izbornik juniora Hrvoje Pečarić kandidate za nastup na Europskom prvenstvu poveo je na pripreme u Solin gdje će boraviti do 22. kolovoza. Pripreme će završiti mečevima i sparinzima protiv reprezentativaca Češke u Gradacu (Makarska rivijera) u ponedjeljak, 22. kolovoza 2022.

Izbornik Hrvoje Pečarić na pripremama u Boksačkom klubu Salona u Solinu ima na raspolaganju:

Lucas Mirković  (BK Arena Pula)

Matija Berend (BK Ronin Križevci)

Luka Delić (BK Salona Solin)

Duje Kutleša (BK Rijeka)

Ante Milković (BK Salona Solin)

Ivan Jukičić (BK Brod Slavonski Brod)

Danijel Đukić (BK Radnički Slavonski Brod)

Karlo Tokalić  (BK Ronin Križevci)

Šime Čerina (BK Torcida Split)

Neki kandidati za EP iz opravdanih razloga nisu se mogli odazvati na pripreme u Solinu, a s devetoricom vrijednih mladića svakodnevno u BK Saloni uz izbornika Hrvoja Pečarića (iz BK Ronin Križevci) rade treneri Salone, Stanko Ninčević i ukrajinski stručnjak Yaroslav Podmsterchik.