Priprema se škola boksa u Varaždinu

Predstavnici Hrvatskog boksačkog saveza susreli su se u Varaždinu sa Gradonačelnikom Ivanom Čegokom, povodom projekta Škole boksa, koju će Željko Mavrović i Mario Preskar odraditi po Hrvatskoj. U ugodnom tonu, Čehok je sa suradnicima pohvalio ovaj projekt koji pokreće Savez sa sportskim legendama.

– Stojimo Vam na raspolaganju u potpunosti. Varaždin je oduvijek bio prijatelj borilačkih sportova te vjerujemo kako će ova suradnja omogućiti još veću sportsku aktivnost, kako rekreativnu tako i natjecateljsku. – zaključio je Čehok. Draženka Dević Pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport nadovezala se kako će grad omogućiti osnovnoškolcima da dođu na prezentaciju škole boksa te da vjeruje kako će škole podržati ovaj projekt.