Prijave za kolo 1. HBL i 1. HBL/mladi

Poštovano članstvo, ovog vikenda održat će se prva kola za 1. HBL i 1. HBL/mladi sezona 2019/2020. Sukladno novom pravilniku, od ove sezone, Hrvatski boksački savez obzirom na brojnost mladih natjecatelja razdvojio je lige u 1. HBL za seniore i mlađe seniore te 1. HBL/mladi za mlađe kadete, kadete i juniore. Prvo kolo novih liga održava se u subotu 30.11.2019. godine, a izvršni organizator je BK Šampion Rijeka.

1. HBL će se i dalje smatrati ekipnim Prvenstvom Hrvatske sukladno kriterijima za kategorizaciju HOO-a.
Mjesto održavanja: Sportska dvorana u Matuljima (Šetalište Drage Gervaisa 2A, Matulji 51211), a natjecanje će se provoditi po sljedećem rasporedu:
liječnički pregled i vaganje      11:00 do 12:00 sati
početak mečeva                     od 14:30 sati
prijave boksača slati na službeni mail za natjecanja HBSa boks.natjecanja@gmail.com do četvrtka 28.11.2019 u 12:00 sati (podne).
Parovi će biti objavljeni do 12h u petak 29.11. na službenoj stranici saveza.
Komisija za delegiranje odredila je sljedeće službene osobe:
Povjerenik lige: Ante Vičević
Suci: Orhan Avdi (Pula), Sanjin Žmikić (Rijeka), Edvardo Gustin (Rijeka), Naim Ramaj (Koprivnica), Ivan Votuc (Koprivnica).
Mjeritelja vremena i liječnika osigurava izvršni organizator.