Prijave za 2. kolo 1. HBL i HBL/mladi u subotu, 10. travnja

U subotu, 10. travnja 2021.  godine održat će se drugo po redu kolo 1. Hrvatske boksačke lige i 1. HBL mladih za sezonu 2021. godine. Izvršni organizator je Zagrebački boksački savez, a lokacija je Boksački centar Zagreb na Velesajmu.  Mečevi će početi u 13 sati bez prisustva publike.

Uplata kotizacije u iznosu od 100kn po prijavljenom boksaču uplaćuje se na žiro-račun organizatora: HR132402006110004914.

Natjecanje će se provoditi prema sljedećem rasporedu:

liječnički pregled i vaganje       10:00 do 12:00 sati

početak mečeva                        od 13 sati.

Prijave boksača treba poslati na službeni mail za natjecanja HBS-a boks.natjecanja@gmail.com do četvrtka 08.04.2021g. u ponoć.

U prijavi obavezno navesti točno ime i prezime, dobnu i težinsku kategoriju, te broj mečeva za svakog prijavljenog boksača.

Parovi će biti objavljeni do 12 sati u petak 09.04. na službenoj stranici Hrvatskog boksačkog saveza.

Natjecanje se odvija bez gledatelja i posjetitelja, prema rasporedu dolazaka i nastupa, koji će biti objavljen na stranici HBS-a nakon konačnog uparivanja pa vas molimo da pratite službenu stranicu za sve informacije.

Ulazak u dvoranu je dopušten prijavljenim sportašima i licenciranim trenerima i sekundantima kluba.

Zbog poštivanja epidemioloških mjera, nošenje maske je obvezno za cijelo vrijeme trajanja natjecanja, a klubovi se mole da smanje broj službenih pratećih osoba na minimum.