Preliminarni parovi subotnjeg kola 1. HBL i 1. HBL mladi

Preliminarni parovi subotnjeg kola 1. HBL i 1. HBL mladi

U nastavku ćete pronaći preliminarne parove predstajećeg kola 1. Hrvatske boksačke lige i 1. Hrvatske boksačke lige mladi, koje će se u subotu održati u Zagrebačkom boksačkom centru na Velesajmu.  Nakon prijava, upareno je rekordnih 73 para što je 146 boksača i boksačica.

PAROVI 1. HBL i 1. HBL/mladi – Zagreb – 17.10.2020. Zagrebački boksački centar

ŽENE
Br Kat CRVENI KUT PLAVI KUT REZ
1 52 Rina Marko . del Dorote Vencel  dav
2 52 Laura Raspasovic  RAD Gabriela Vencel  dav
jun
3 70 Klara Jedriško  del Lea Paksa FKO
mls
4 60 Jelena Došen BAND Hana Vlašić OPT
sen
5 54 Anamarija Čvrk kut Hrvojka Čudina  OMZ
6 60  Isidora Đebnar RIJ  Lucija Atlija BAND
7 64 ZDRAVKA DŽAJIĆ   MAR Kristina PlantakPAU
8 81 Lucija Šćrbec TIT Emona Ramadani LOK

MLAĐI KADETI

Br Kat CRVENI KUT PLAVI KUT REZ
1 38,5 Dominik Raguž BRO 2.Adem Gaši LEO
2 38,5 Patrik Pasler ARZ Tristan Talan FKO
3 41,5 Jovani Gartner OS Leon Aleksandar Čule RIJ
4 46 Niko Vuković Vid Kučan AERS
5 48 Mihael Baricevic ARES FABIJAN LESJAK CAK
6 50 Andrejas Baricevic Sven Đurković BRO
7 65 Gabrijel Pišutić ST Toni Solar VG
8 65 Roberto Čukelj VG MIKULIĆ MARKO CAK

KADETI

Br Kat CRVENI KUT PLAVI KUT REZ
1 44,5 Lucas Mirković ARP Mate Jukić OS
2 44,5 Ivan Horvat, LOK Petar Pudić BRO
3 46 Lukas Anić PK Marin Čorluka GLA
4 48 Mihael Stojanovic leona Niko Drazina ARE
5 50 Duje Kutlesa RIJ 1.Nikola Vučković LEO
6 52 Leni Stupar ARP Janko Gross OMZ
7 56 Dorijan Kojšor ARP Borna Lulic GRO
8 59 Luka Ninčević Ares JAN REBIĆ TP
9 59 Luka Matijevic ARES Lovro Cepanec CAK
10 65 Roko Jelić SES Oliver Kramarić VG
11 68 Patrik Jurčić LEO Daniel Dukic RAD
12 72 .IVAN DUNDUĆ MAR 0 ZADRAVEC DAVID CAK
13 75 LEON LEKČEVIĆ TP Martin Lorenc RAD
14 80 Ivan Đaković BRO Matija Antunovic LOK

JUNIORI

Br Kat CRVENI KUT PLAVI KUT REZ
1 52  Lino Ružić RIJ Tomislav Letinić ARP
2 52 Luka Hrustić LEO Karlo Kuhar DAV
3 54  Toni raspor RIJ Marko Vučković LEO
4 57 Leon Maloić TIT Luka Jerković COL
5 60 MAURO KELENC TP Vito Morović OPT
6 60 Ante I. Gregurić LEO Aldin Alić King
7 63 Dino Denardis OPT  Noa Fosić OS
8 63 JOSIP FRANIĆ MAR JOVAN NIKOLIĆ PK
9 70 Gabriel Debanic  leona Vice Radonic ARE
10 70 Leon Buzik RIJ Andrija Kuzman BANDOG
11 70 Niko Pervan LOK Joud Aboud OMZ
12 75 Božak Luka BK Thor Luka Radaković OMZ
13 75 ANTE LOPAC TP Leon Banjac OPT
14 75 VITO ROSSO MAR Maro Obrovac TIT
15 75 Anthony Mirković ARP Branko Brnic GRO
16 75 Niko Škurla OMZ Luka Tolj OS
17 80 Danijel Merkl King Mislav Prigl OS
18 80+ Dario Črepinko BK Thor Jan Zallar MET
19 80+ .ROKO JOKANOVIĆ MAR 3 Alojzije Katnic RAD

 

MLAĐI SERNIORI

Br Kat CRVENI KUT PLAVI KUT REZ
1 56 Gabrijel Petek BK Thor Bruno Vidiček LOK
2 60 Kristijan Šimic RAD David Galac COL
3 64 Goran Miočić REB Antun Lovakovic RAD
4 64 ILIJA MARIJANOVIĆ   GRAC Marko Pudić BRO
5 69 Dorjan Marko DEL
6 69 Marko Dosen, LOK Bruno Cikatić PAU
7 69
MALAŠIĆ RAFAEL CAK
Filip Mimica GRO
8 75 JOSIP LOVRIĆ MAR 10 7.Antonio Grabić LEO
9 75 Timi Maslic BK Cakovec CAK 5 Darian Misković LOK
10 81 Denis Črepinko BK Thor Ivan Čuma RAD
11 91 Tin Landripet GLA Petar Kuhar DAV
12 91+ Josip Ćorić BANDOG Nikola Nemeš COL

 

SENIORI

Br Kat CRVENI KUT PLAVI KUT REZ
1 64 Franjo Rajakovic o Leona  Ivan Baruškin PIT
2 64 Karlo Herceg REB Marin Jelačić PAU
3 69 Toni Kovačev  KING Luka Šarlija, KT
4 69 MISLAV KRISTIĆ MAR 0 Bruno Marić ARZ 0
5 69 Leon Kolarec VG KOLAR FILIP CAK
6 69 David Kuvezdić STRŠ Dominik Gubo OS
7 69 Frane Bogić  PAU Marijan Vujeva GRO
8 75 Ivan Tomljenovic  leona Jasmin Pasagic JOK
9 75 Dino Malnar PZ Pavao Dekaris Galjanić LEO
10 75 DAVID MARCIUŠ CAK .KARLO GEIĆ MAR 2
11 81 ANTE Bulog ST Petar Šarac RAD
12 81 IVAN LOVRIĆ MAR Luka.Dubravac OS