PRELIMINARNI PAROVI 6. KOLA PRVE HRVATSKE BOKSAČKE LIGE I HBL/MLADI (nedjelja, 11. 02. 2024.) Na popisu više od 80 mečeva u dvorani Srednje škole Jelkovec u Sesvetama

PRELIMINARNI PAROVI 6. KOLA PRVE HRVATSKE BOKSAČKE LIGE I HBL/MLADI (nedjelja, 11. 02. 2024.) Na popisu više od 80 mečeva u dvorani Srednje škole Jelkovec u Sesvetama

Šesto kolo Prve Hrvatske boksačke lige i HBL/mladi (nedjelja, 11. veljače 2024. godine) održat će se u sportskoj dvorani Srednje škole Jelkovec ( Ul. Vladimira Stahuljaka 1, 10360, Sesvete).  Izvršni organizator je Boksački klub Sesvete.

Prema pristiglim prijavama (gotovo 200 prijava, najviše u sezoni HBL-a 2023/24.) na preliminarnom popisu su čak 82 para u svim dobnim skupinama (muški + žene).

U četvrtak, 08. 02. 2024. – objava konačnih parova poslije 14.00 sati.

Lokacija za vagu i natjecanje: dvorana Srednje škole Jelkovec (Ul. Vladimira Stahuljaka 1, 10360, Sesvete 

Prijava, službena vaga i liječnički pregled od 8.00 – 9.00 sati, mečevi od 11.00 sati (nedjelja, 11. 02. 2024.) 

Konačna satnica bit će objavljena po objavi konačnih parova.

Uplata kotizacija (20,00 eura po natjecatelju/ici) OBAVEZNA je za sve KONAČNE PAROVE prije službenog vaganja.

Uplata kotizacije je na račun IBAN Boksačkog kluba Sesvete:

HR1324840081106514908

Uplata moguća i u gotovini na dan održavanja natjecanja direktno organizatoru prije vaganja i liječničkog.

PAROVI (PRELIMINARNI) 6. KOLO PRVE HBL I HBL /MLADI (nedjelja, 11. 02. 2024., dvorana Srednje škole Jelkovec, Sesvete):

ŽENE

JUNIORKE:

57 kg: Leana Zanić (Ares ZD) – Lucija Vidović (Brod)

60 kg: Anđelina Filipović (Kutina) – Barbara Princip (Brod)

70 kg: Agata Štajcer (Kutina) – Lorena Horvat (Thor Bartolovec)

ML. SENIORKE:

54 kg: Nina Laura Kujunđić (Arena ZG) – Paola L. Plasaj (Thor Bartolovec)

63 kg: Lucija Skrovec (Thor Bartolovec) – Lavinia Jaić (Coloseum ZG)

75 kg: Ema Plazina (Sv. Krševan ZD) – Julija Božak (Thor Bartolovec)

SENIORKE:

63 kg: Ana Ljulj (Sesvete) – Dolores Mirković (Dubrovnik)

70 kg: Marija Tepeš (Sesvete) – Lucija Šćrbec  (Titan Gym)

MUŠKI

MLAĐI KADETI:

37-40 Noa Ivezić (Radnički) vs Jerko Mladen Bogeljić (Osijek)

KADETI:

  1. 42kg Teo Gelić (Knin) vs Mihovil Čulina (Ares)
  2. 52kg Stipe Brekalo (Sesvete) vs Fabijan Stipčić (Leonid)
  3. 52 kg Karlo Krunić (Radnički SB) vs Leon Pejić (Mladost Osijek)
  4. 57kg Lovro Batinić (Gladijator) vs Krešimir Prkić (Grom)
  5. 60kg Matej Muhar (Titan Gym) vs Viltautas Gudaitits ( Arena)
  6. 63kg Adrian Krupić (Record) vs Josip Certa (Leonid)
  7. 70kg Kan Armin Fejzić (Metalac) vs Nikola Matić (Ares)
  8. 75kg Toni Listović (Leonid) vs Marko Mandić (Coloseum)

JUNIORI:

  1. 48kg, Stipe Babić (David) vs Aleks Vodušek (Sveti Krševan)
  2. 48kg, Mihael Bulatović (Brod) vs Karlo Knežević (Sveti Krševan)
  3. 50kg Adem Gaši (Leonardo) vs Mario Nakić (Knin)
  4. 52kg Gašper Pehant (Čakovec) vs Dominik Raguž (Radnički)
  5. 52kg Jakov Renić (Record Gym) vs Marko Vidić (Grom)
  6. 57kg Niko Miletić (Marjan) vs Mateo Duspara (Ronin)
  7. 57kg Filip Klarić (Leonardo) vs Antonio Pavić (Brod)
  8. 57kg Ivan Bilić (Mladost Osijek) vs Ivan Harald Barlek (Lokomotiva)
  9. 60kg Leopold Mihaljević (Leonardo) vs Anđelko Luka Crnogorac (Zadar)
  10. 60kg Adrian Abrić (Radnički) vs Luka Tomas (Marjan)
  11. 60kg Leon Begović (David) vs Tin Blažević (Brod)
  12. 63kg Niko Vuković (Osijek) vs Asllan Krasniqi (Record Gym)
  13. 63kg Ivan Bukovac (Gladijator) vs Petar Pavlonić (Ares)
  14. 63kg Petar Grahovac (Gladijator) vs Vito Sumina (Arena)
  15. 66kg Jan Mikulić (Brod) vs Ivan Bašić (Torcida)
  16. 70kg Luka Glučina (Torcida) vs David Mirković (Brod)
  17. 70kg Jakov Polundak (Gladijator) vs Josip Koljđeraj (Sveti Krševan)
  18. 70kg Ding Wen (Sesvete) vs Josip Amižić (Marjan)
  19. 80kg Niko Goreta (Grom) vs Juraj Tutundžić (Brod)
  20. 80+ kg Dominik Lazar (David) vs Duje Argentin (Grom)
  21. 80+ kg Dominik Sokač (Leona) vs Borna Bilek (Sveti Krševan)

MLAĐI SENIORI

  1. 60kg Karlo Kuhar (David) vs Matej Marton (Leona)
  2. 63.5 kg Mate Jukić (Osijek) vs Nikola Vučković (Leonardo)
  3. 63.5 kg Ivano Grubić (David) vs Mark Kutleša (Arena)
  4. 63.5 Gabrijel Mišić (Graciano) vs Gabrijel Milanović (Leonid)
  5. 67kg Nikola Mamić (Kralj Tomislav) vs Pino Domitran (Leona)
  6. 67 kg Dominik Razum (Sesvete) vs Jakov Kovačević (Lokomotiva)
  7. 67kg Amar Šuke (Punch it) vs David Đurđević (Katran ZG)
  8. 71kg Matija Berend (Ronin) vs Ivano Skoblar (Zadar)
  9. 71kg Ivo Vito Milaković (Torcida) vs Ante Juranović (Lokomotiva)
  10. 75kg Pavle Bolić (Sveti Krševan) vs Lovro Bartolović (David)
  11. 75kg Ivan Klobučar (Metalac) vs Luka Čosić (Ares)
  12. 75kg Luka Raguž (Brod) vs David Topić (Pit Bull)
  13. 80kg Karlo Tokalić (Ronin) vs Frane Petričević (Agram)
  14. 80kg Matija Šojat (Senj) vs Dominik Milas (Torcida)
  15. 80 kgDamjan Čusek (Ronin) vs Martin Tušek (Titan Gym)
  16. 80 kg Ivan Čubić (Pit Bull) vs Vinko Koljđeraj (Sveti Krševan)
  17. 80 kgMartin Prpić (Mladost Osijek) vs Luka Štefoić (Ronin)
  18. 86kg Luka Gabrijel Ninčević (Ares) vs Josip Tokić (Torcida)
  19. 86kg Ivan Milovac (Ares) vs Zvonimir Zirdum (Kralj Tomislav)
  20. 92+ kg Viktor Sejdić (Kralj Tomislav) vs Leon Dunatov (Ares)

SENIORI

57 kg Vide Prkačin (Torcida) Matko Stojanović (Gladijator) ?
63,5 kg Nino Marić (Rovinj) Tomislav Šiprak (Coloseum)
67 kg Goran Miočić (Rebel ZD) Leonardo Sabolec (David Kopr.)
67 kg Ante Ledić (Torcida) Karlo Curić (Optimist ZG)
67 kg Jan Letić (Graciano PŽ) Karlo Radoš (Stršljen Samobor)
71 kg Lovre Ćoza (Bandog ZD) Bruno Cikatić (Leonardo)
71 kg Karlo Ivanković (Torcida) Jan Klabot (Arena ZG)
71 kg Gašpar Kern (Leonardo) Mario Pavlic (Torcida)
71 kg Salahudin Šuke (Punch it Pula) Filip Sokač (Leona ZG)
75 kg Luka Bukvić (Ares ZD) Ivan Vukasović (Torcida)
75 kg Mateo Paulinić (Rovinj) Marko Došen (Lokomotiva)
75 kg Bruno Filipčić (Omega ZG) Josip Lovrić (Torcida)
75 kg Petar Filjić (Leonardo) Ivan Burić (Torcida)
75 kg Mateo Prelesnik (Punch it Pula) Luka Vuknić (Torcida)
80 kg Joud Aboud (Omega ZG) Gašper Munda (Torcida)
80 kg Patrik Plantić (Katran ZG) Leon Frankić (Osijek)
80 kg Ivan Sambrailo (Dubrovnik) Mario Buha (Stršljen Samobor)
86 kg Ivan Rajčić (Torcida) Zoran Đođ (David Koprivnica)
86 kg Mate Skelin (Torcida) Leon Domić (Rovinj)
86 kg Denis Kovačević (Lokomotiva) Jak Kojaković (Dubrovnik)
92 kg Duje Čopac (Torcida) Dario Dušević (Sv. Krševan ZD)
92 kg Mislav Grbeša (Radnički SB) Filip Mečanin (Punch it Pula)
92+ kg Luka Alinjak (Kutina) Mate Stanić  (Torcida)
92+kg Lukas Jurić (Rovinj) Alija Mešić (Punch it Pula)

 

 

 

Najnovije vijesti

Pretraživanje