PRELIMINARNI PAROVI 3. KOLA PRVE HRVATSKE BOKSAČKE LIGE I HBL/MLADI (Vukovar, 11. XI. 2023.) Na popisu ukupno 54 meča, a među 13 seniorskih borbi u vukovarskom ringu najavljen i olimpijac Gabrijel Veočić

PRELIMINARNI PAROVI 3. KOLA PRVE HRVATSKE BOKSAČKE LIGE I HBL/MLADI (Vukovar, 11. XI. 2023.) Na popisu ukupno 54 meča, a među 13 seniorskih borbi u vukovarskom ringu najavljen i olimpijac Gabrijel Veočić

Preliminarni parovi 3. kola Prve Hrvatske boksačke lige i HBL/mladi koje će se održati u subotu, 11. studenoga 2023. u Sportskoj dvorani ‘Danijel Rehak’ u Vukovaru u izvršnoj organizaciji Boksačkog kluba Borovo.

Na popisu preliminarnih parova nalaze se 54 meča: 3 ženska (jedan seniorski i dva juniorska), 3 meča mlađih kadeta, 11 kadetskih, 14 između juniora, 10 borbi mlađih seniora i 13 seniorskih borbi.

Za 3. kolo HBL-a u Vukovaru na popisu mečeva je i naš najuspješniji reprezentativac i olimpijac Gabrijel Veočić kojem će to biti prvi meč nakon nastupa na IBA Champions Night u Parizu 18. X. 2023. gdje se u pet rundi borio protiv viceprvaka Europe, Nizozemca Gradusa Krausea.

Među 13 seniorskih mečeva u vukovarskom ringu najavljeni su i reprezentativci Filip Poturović (Nova Gradiška) i Marko Pratljačić (Osijek), te Marko Bartulović (Leonardo Zagreb), uz tradicionalno žestoke i borbene borbe u kojima nastupaju glavni pretendenti na ekipni naslov, boksači Torcide Split i Rovinja.

U ženskom seniorskom meču sučelit će se iskusna Samoborka Lidija Tišlar i borbena Dubrovčanka Dolores Mirković.

U mečevima mlađih kategorija vidjet ćemo brojne kadetske i juniorske reprezentativce, a mnogi će se boriti u međusobnim mečevima, kao, na primjer, u najtežoj +80 kg kategoriji  Brođanin Ivan Jukičić i torcidaš Šime Čerina. obojica juniorski kandidati za skoro Svjetsko prvenstvo u Azerbajdžanu.

Lokacija za vagu i natjecanje: Sportska dvorana ‘Danijel Rehak’ (Vukovar, Trg D.Petrovića 2)

Prijava, službena vaga i liječnički pregled od 8.00 – 9.00 sati, mečevi od 11.00 sati (11.11. 2023.) 

Tehnički delegat 3. kola HBL-a je Dražen Kuhar.

Uplata kotizacija (20,00 eura po natjecatelju/ici) OBAVEZNA je za sve konačne parove prije službenog vaganja.

Uplata kotizacije je na račun BK Borovo Vukovar: HR 11 2500009 1102069436

Uplata moguća i u gotovini na dan održavanja natjecanja direktno organizatoru.

Za potrebe noćenja najaviti se organizatoru na e-mail nivo.boksac@gmail.com

Objava konačnih parova je u srijedu, 8. studenoga 2023. iza 12.00 sati.

Iz pristiglog broja prijava, izbornici po kategorijama uparili su sljedeće mečeve:

ŽENE

Seniorke:

60kg: Dolores Mirković (Dubrovnik) – Lidija Tišlar (Stršljen Samobor)

Juniorke:

60kg: Barbara Princip (Brod) – Dorotea Vencl (David Koprivnica)

57kg: Gabriela Vencl (David Koprivnica) – Mirjana Madunić (Pit Bull Split)

MUŠKI

Mlađi kadeti:

40kg: JERKO MLADEN BOGELJIĆ (OSIJEK) – PAVE KAĆUNKO (PIT BULL SPLIT)

42kg: MATEO DUSPARA (BROD) – TEO GELIĆ (KNIN)

46kg: ANDREJ SAMARDŽIJA (BOROVO) – HRVOJE KUNSTOVIĆ (LEONA ZAGREB)

Kadeti:

44kg: MALIK ŠKALJIĆ (DUBROVNIK) – KARLO KNEŽEVIĆ (SV. KRŠEVAN ZADAR)

48kg: ENZO STROJANŠEK (LEONARDO) – ALEKS VODUŠEK  (SV. KRŠEVAN ZADAR)

48kg LEON PEIĆ (MLADOST OSIJEK) – PETAR MADUNIĆ (PIT BULL SPLIT)

52kg: LUKAS FULANOVIĆ (RADNIČKI SB) – EMANUEL VUČAK (BROD SB)

57kg: NIKO MILETIĆ (MARJAN SPLIT) – MANUEL VUKOVIĆ (LEONARDO ZAGREB)

60 kg: ADRIAN ABRIĆ (RADNIČKI SB) –  TIMOTEJ JOZIĆ (BROD SB)

60kg: IVO PAVIĆ (BROD SB) – BAJRAM MEHMETI  (TEAM PREDATOR RIJEKA)

60kg: MARINO MUSTAPIĆ (BOROVO) – LUKA TOMAS (MARJAN SPLIT)

63kg: INO MELADA (SV. KRŠEVAN ZADAR) – NIKO VUKOVIĆ (OSIJEK)

66kg: LUKA GLUČINA (DARDONA DRVENIK) – TOMA KRMPOTIĆ (TEAM PREDATOR RIJEKA)

70kg: GABRIEL KAPETANIĆ (BROD SB) – DUJE RAVLIĆ (PIT BULL SPLIT)

Juniori:

50kg Mario Nakić (Knin) – Adem Gaši (Leonardo)

57kg Miro Bralić (Sveti Krševan Zadar) – Anđelko Luka Crnogorac (Zadar)

57kg Luka Valenta (Posavina Kuna SB) – Ivan Muhoberac (Dubrovnik)

60kg Matej Marton (Leona Zagreb) – David Kuhar (David Koprivnica)

66kg Nikola Sladetić (Stršljen Samobor) – Ivan Bašić (Torcida Split)

66kg Leon Zajac (Borovo) – Leonardo Novaković (Kralj Tomislav Zagreb)

70kg Nikola Mamić (Kralj Tomislav Zagreb) – Leo Matošić (Pit Bull Split)

70kg Ivano Skoblar (Zadar) – David Mirković (Brod SB)

70kg Filip Čulina (Split) – Luka Bokšić (Dubrovnik)

70kg Duje Pavlinović (Marjan Split) – Ivan Vito Milaković (Torcida Split)

75kg Luka Danolić (Pit Bull Split) – Frane Petričević (Agram Zagreb)

80kg Kristijan Prodanović (Borovo) – Nikola Ljubetić (Pit Bull Split)

80+kg Karlo Blagec (Borovo) – Josip Tokić (Leonid Kaštela)

80+kg Ivan Jukičić (Brod SB) – Šime Čerina (Torcida Split)

Mlađi seniori:

67kg: Zvonimir Furić (Nova Gradiška) – Ivano Grubić (David Koprivnica)

67kg: Leonardo Sabolec (David Koprivnica) – Nino Marić (Rovinj)

71kg: Filip Gavrić (Torcida Split) – Daniel Đukić (Brod SB)

75kg: Mateo Pleština (Marjan Split) – Andrija Bodrožić (Split)

75kg: Pavle Bolić (Sv. Krševan Zadar) – Borna Blazonija (Stršljen Samobor)

75kg: Petar Filjić (Leonardo Zagreb) – Mario Buha (Stršljen Samobor)

80kg: Vinko Koljđeraj (Sv. Krševan Zadar) – Ivano Osuski (Borovo)

80kg: Martin Prpić (Mladost Osijek) – Leon Frankić (Osijek)

86kg: Mateo Ravlić (Pit Bull Split) – Zvonimir Zirdum (Kralj Tomislav Zagreb)

92kg: Marin Eterović (Split) – Roko Tomić (Mladost Osijek)

Seniori:

63.5kg: Filip Poturović (Nova Gradiška) – Karlo Herceg (Rebel Zadar)

67kg: Marko Pudić (Brod SB) – Ante Ledić (Torcida Split)

75kg: Mateo Paulinić (Rovinj) – Josip Lovrić (Torcida Split)

75kg: Bruno Cikatić (Leonardo Zagreb) – Ivan Tanasković (Mladost Osijek)

75kg: Mario Krluk (Leonardo Zagreb) – Gordan Lovrić (Dubrovnik)

80kg: Gabrijel Veočić (Brod SB) – Roko Nakić (Leona Zagreb)

80kg: Ante Balog (Split) – Ivan Sambrailo (Dubrovnik)

80kg: Marin Ivušić (Dubrovnik) – Gašper Munda (Torcida Split)

86kg: Matija Plazanić (Posavina Kuna SB) – Mislav Jularić (Mladost Osijek)

86kg: David Žakula (Dubrovnik) – Mate Skelin (Torcida Split)

92kg: Dario Dušević (Sv. Krševan Zadar) – Marko Bartulović (Leonardo Zagreb)

+92kg: Igor Nađ (Brod SB) – Jak Kojaković (Dubrovnik)

+92kg: Marko Pratljačić (Osijek) – Lukas Jurić (Rovinj)

 

 

Najnovije vijesti

Pretraživanje