Predsjednik posjetio klubove iz jugozapadne Hrvatske

rijekaJučer je Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak s Glavnim tajnikom HBS-a Markom Marovićem, obišao klubove iz Istrarske, Primorsko-Goranske i Ličko-Senjske županije.

U Puli se susreo s predstavnicima klubova BK Pula i Rovinj te Predsjednikom Zdravstvene komisije HBS-a dr. Zdenkom Mitrom te Predsjednikom Pulskog saveza Sportova Milanom-Seadom Soldatićem te predstavnicima Partnera HBS-a Hotela Pula.
U Rijeci su se susreli sa čak 20-tak predstavnika klubova i saveza (BK Kvarner, BK Rijeka, BK Šampion, BK Predator, BK Senj, BK King, Riječki boksački savez, Boksački savez Primorsko-Goranske županije) sa sucima s ovog područja te sa bivšim predsjedikom HBS-a Brankom Vidmarom. prije svečane večere Čelnik HBS-a je predstavnicima i prigodne darove.