Predsjednik na primanju u SDUŠ:u

Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak danas je posjetio Središnji državni ured za šport te je ujedno i potpisalo ugovor sa SDUŠ-om glede pomoći HBS-u za 2020. godinu. Bošnjak se zadržao u razgovoru sa državnim tajnikom Tomislavom Družakom te mu zahvalio na sjajnoj suradnji koju HBS ima sa državnim uredom. Razgovarali su o nadolazećim izazovima

Bošnjak se zadržao u razgovoru sa državnim tajnikom Tomislavom Družakom te mu zahvalio na sjajnoj suradnji koju HBS ima sa državnim uredom. Razgovarali su o nadolazećim izazovima koji su pred Savezom zbog aktualne pandemije, kao i o budućim projektima.