Predsjednik EUBC-a primio izaslanstvo iz Hrvatske

Picture 087Predsjednik Europske boksačke federacije (EUBC) Franco Falcinelli primio je danas izaslanstvo Hrvatskog boksačkog saveza na čelu sa Predsjednikom Bonom Bošnjakom te članom izvršnog odbora HBS-a dr. Damirom Škarom.

Na radnom sastanku sa čelnikom boksa Starog kontinenta predstavljeno je novo vodstvo Hrvatskog boksačkog saveza te su iznijeti i brojni prijedlozi za intenziviranje suradnje te boljeg uključivanja hrvatskih dužnosnika u europsku federaciju. Također, iznesena je inicijativa Predsjednika Bošnjaka da Hrvatska iduće godine bude domaćin Europskog prvenstva za juniore, o čemu će se više raspravljati u siječnju. Predsjednik Falcinelli izrazio je zadovoljstvo prezentiranim te poželio puno uspjeha novom vodstvo te je najavio da će kao Dopredsjednik Svjetske boksačke federacije (AIBA-e) prenijeti svoje pozitivne dojmove o HBS-u kolegama u Federaciji.