Predsjednik Bošnjak odradio niz uspješnih sastanaka

20160508_212104Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak ovog je vikenda odradio niz razgovora sa čelnicima boksačkih saveza u regiji.

Prvi sastanak bio je u Bijeljini u subotu, nakon čega je pogledao i meč Prve Srpske lige Radnika i Lazarevca u kojem su nastupili naši Prtenjača i Rebolj. Također, u nedjelju je u Srbiji bio u Loznici na sastanku sa predstavnicima lige i Srpskog boksačkog saveza, nakon čega su pogledali susret Loznice sa Radničkim iz Kragujevca u kojem su sudjelovali hrvatski reprezentativci Luka Plantić i Josip Bepo Filipi.

– Bili su izuzetno konstruktivno. Njihova liga je dobro došla i našim boksačima da se uboksavaju. Isto tako, pohvalili su rad Hrvatskog boksačkog saveza te su sami istakli naš rad kao najbolji u regiji. Cilj nam je pomoći i njima, jer kao član Izvršnog odbora EUBC-a cilj mi je pomoći boksu u regiji da ga podignemo na višu razinu. Plan je zajednički krenuti u još jednu ligu i to iduće sezone. Toje smjeli i zahtjevan projekt, ali vjerujem da ćemo ga ako stavimo glave na kup, uspjeti izgurati – rekao je Bošnjak.

20160507_210517