PPH: Završio drugi dan prvenstva na Velesajmu.

Završile su borbe drugog dana Pojedinačnih prvenstava Hrvatske, koje se odvijaju u Zagrebačkom boksačkom centru na Velesajmu. U pavilijonu 18 mečevi juniorki, mlađih seniorki i mlađih seniora započeli su od 12sati, dok su susreti seniora na rasporedu od 17.30.

REZULTATI 2 DAN

 

kg CRVENI KUT PLAVI KUT
Početak u 12H
JUNIORKE
1 J75 LUCIJA PASTULOVIĆ SAL KATJA VUKOVIĆ DAVID 3:0
MLAĐE SENIORKE
2 57 JELENA BABIĆ KLIS SARA HUŠIDIĆ TEAM PR 2:0RSC
3 57 NIKOLINA ČAČIĆ OMZ KATARINA UŽAREVIĆ RAD 2:0 WO
4 64 EMILIJA NOVOSEL DAV ANDREA VRSALJKO BANDOG 2:0RSC
5 64 KRISTINA MIKEC TITAN DEA BOLANČA PITBULL 2:1
6 69 ANA BEKAVAC PITBULL ANITA ŽILIĆ RADNIČKI 0:2RSC
7 69 IVONA BRNIĆ GROM GABRIJELA BAHULOVIĆ GLA 2:0WO
MLAĐI SENIORI
8 69 LEON KOLAREC VEL GO NOA JEŽEK TIT 0:2rsc
9 69 ANTONIO ČAKARIĆ OMEG ALEN TULUMOVIĆ MARJAN 3:0
10 69 LUKA BALEN DAVID PATRIK HOFFMAN DAVID 2:0WO
11 69 ALEKSANDAR GRANIĆ ST ANTE RUBIN PITBULL 3:0
12 75 MARIN PUHARIĆ PREDA FILIP GUSAK POSAVINA KU 0:3
13 75 GABRIJEL VEOČIĆ BROD ENRIKO KRLUK PITBULL 2:0RSC
14 75 MARIO PERAICA SALONA MARTIN BRTAN BAN 0:3
15 81 NIKOLETO GRDOVIĆ ZD FRANJO CRNKOVIĆ SESV 2:0RSC
16 81 GABRIJEL SOLOMUN AREN DORIAN DUBRAVEC DAVID 2:0ABD
17 81 PETAR LESKUR GROM LOVRO ŠOJAT GRACIANO 3:0
18 81 FRAN ŽUŽIĆ BOROVO MARKO PEIĆ BROD 0:3
pauza
SENIORI – POČETAK U 17.30H
19 69 MATE RUDAN PITBULL FILIP VLADIĆ MARJAN 2:0 rsc
20 69 KARLO OŽBOLT TEAM PR MIHAEL JUGOVIĆ GLA 0:2 KO
21 69 PETAR CETINIĆ LOK LUKA ADAMOVIĆ RIJ 3:0
22 69 MARKO GOLUBIĆ DIN MARKO ZELJKO METAL 0:2KO
23 75 BOŽIDAR MITROVIĆ MAR NINO KNEŽEVIĆ RIJEKA 0:3
24 75 MLADEN SOBJESLAVSKI LE KRESIMIR MAJCEN GLA  3:0
25 75 SANJIN POL VRGOĆ PULA STJEPAN ČONDRIĆ ARENA  3:0
26 75 VITO JELČIĆ PETAR ZRIN. VASYL KLYUSA ZADAR  0:2rsc
27 81 LEO CVETKOVIĆ TEAM P ŠPIRO ČIPČIĆ KLIS 2:0 WO
28 81 MARKO DREZGA TEAM P ĐANI BARBIR GLADIJ  0:2KO
29 81 MATEJ UREMOVIĆ RIJ MARKO KRALJEVIĆ OPTI  2:0RSC
30 81 NIKICA RADONIC SPLIT DAMIR PLANTIĆ  0:3
31 91 FRAN HODAK METAL ZVONIMIR REBOLJ OSIJ  3:0
32 91 LUKA PRATLJAČIĆ SES BRANIMIR GOLUBIĆ DIN  2:0rsc

VAGA OD 8-9H NA VELESAJMU

 

RASPORED 3 DAN

kg CRVENI KUT PLAVI KUT
Početak u 12 H
MLAĐE SENIORKE
1 57 JELENA BABIĆ KLIS NIKOLINA ČAČIĆ OMZ
2 64 EMILIJA NOVOSEL DAV KRISTINA MIKEC TITAN
3 69 ANITA ŽILIĆ RADNIČKI IVONA BRNIĆ GROM
4 75 ANTONIJA ŽAJA GROM KARMELA BJAŽEVIĆ MAR
MLAĐI SENIORI
5 60 KARLO STAREŠINIĆ MET SANJIN NOVAKOVIĆ TEAM P
6 60 PATRIK LICUL PULA LOVRO VLAJKI GLAD
7 64 BRUNO SALAMUN LEO LEON MAJSTOROVIĆ BROD
8 64 LUKA KAPOVIĆ PREDAT PETROVIĆ JOSIP SESVETE
9 69 NOA JEŽEK TITAN ANTONIO ČAKARIĆ OMEG
10 69 LUKA BALEN DAVID ALEKSANDAR GRANIĆ ST
11 75 NOA GALIĆ GLADIJ FILIP GUSAK POSAVINA KU
12 75 GABRIJEL VEOČIĆ BROD MARTIN BRTAN BAN
13 81 NIKOLETO GRDOVIĆ ZD GABRIJEL SOLOMUN AREN
14 81 PETAR LESKUR GROM MARKO PEIĆ BROD
15 56 DIEGO MAMIĆ PULA MARTIN JEŽOVIT VEL: GOR:
16 91 IVAN GABRILO INFIN TOMISLAV ČULE ZLA:RUK
PAUZA od 60 minuta
SENIORI
17 60 RENATO STOJANOVIĆ POS DAMJAN HERLJEVIĆ AJK
18 60 MATTEO KOMADINA DEL MARKO KRIŽANOVIĆ GLA
19 64 BORIS MARTINOVIĆ SVM DOMAGOJ ŠALIĆ OMZ
20 64 DOMINIK GUBO OSIJEK ERIK PIJETRAJ LEO
21 69 MATE RUDAN PITBULL MIHAEL JUGOVIĆ GLA
22 69 PETAR CETINIĆ LOK MARKO ZELJKO METAL
23 75 NINO KNEŽEVIĆ RIJEKA MLADEN SOBJESLAVSKI LE
24 75 SANJIN POL VRGOĆ PULA VASYL KLYUSA ZADAR
25 81 LEO CVETKOVIĆ TEAM P ĐANI BARBIR GLADIJ
26 81 MATEJ UREMOVIĆ RIJ DAMIR PLANTIĆ
27 91 TONI FILIPI GLAD FRAN HODAK METAL
28 91 LUKA PRATLJAČIĆ SES ALEN BABIĆ LEO
29 +91 MARKO MILUN LEO DOMAGOJ PRTAIN OMZ
30 +91 TOMISLAV ČIKOTIĆ MAR IVAN ANDRAŠIĆ NOVA G