PPH: Započela državna prvenstva u Zagrebu

Danas je u novom Zagrebačkom boksačkom centru započelo Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za nekoliko dobnih skupina. Kod seniora borit će se 58 boksača iz 28 klubova, te kod mlađih seniora 44 boksača iz 26 klubova, pa kod juniorki 10 boksačica, mlađih seniorki 18 boksačica, kadetkinja 5 boksačica te jedna mlađa seniorka.

REZULTATI PRVOG DANA:

kg CRVENI KUT PLAVI KUT
KADETKINJE
K62 MATEA KEKIĆ SVK VALERIJA SLOBOĐAN BROD 2:0 RSC
JUNIORKE
J57 MARTA KOŽUL BAN STELA RISTOVIĆBOR 2:0 RSC
J63 MARIJELA BRNIĆ GROM TONIJA ŠUTIĆ PIT 0:3
J63 KARLA TADIĆ ARES MATEA LILIC SALONA 2:1
MLAĐE SENIORKE
69 ANITA ŽILIĆ RADNIČKI NINA SAPUNARIĆ PREDATOR 3:0
69 IVONA BRNIĆ GROM KARLA ŠAF BROD 2:0 ABD
MLAĐI SENIORI
60 JAKOV MUČIĆ ČAK SANJIN NOVAKOVIĆ TEAN PR 0:3
60 PATRIK LICUL PULA MARIN JELAČIĆ PAUK 3:0
64 BRUNOSALAMUNOVIĆ LEO ROKO BUKVIĆ ARES  3:0
64 GAŠPAR ANDRIJA SPLIT LEON MAJSTOROVIĆ BROD  1:2
64 LUKA KAPOVIĆ PREDATOR LUKA ŠARLIJA KRALJ TOMIS.  3:0 ABD
64 PETROVIĆ JOSIP SESVETE FRANCO JERKOVIĆ GLADIJ.  3:0
69 NOA JEŽEK TITAN GYM FILIP LOKAS SESVETE  2:0RSC
SENIORI
69 TINO PARAMAN SVETI DU. FILIP VLADIĆ MARJAN  0:2ABD
75 LUKA ŠUBARIĆ DINAMO BOŽIDAR MITROVIĆ MARJAN  0:3
75 ZLATKO ALEKIĆ TEAM PR. NINO KNEŽEVIĆ RIJEKA  1:2
75 MARIO RADOVAN PAUK MLADEN SOBJESLAVSKI LEO  0:3
75 KRESIMIR MAJCEN GLA HRVOJE ŽURIĆ PIT BULL  3:0
75 MARCO OPŠIVAČ MET SANJIN POL VRGOĆ PULA  1:2
75 VITO STOJČIĆ PAUK STJEPAN ČONDRIĆ ARENA  0:3
75 VITO JELČIĆ PETAR ZRIN. HRVOJE ČIBARIĆ LEO  2:1
75 LUKA LOZO SESVETE VASYL KLYUSA ZADAR  0:3
81 ZORAN ĐOĐ DAVID ŠPIRO ČIPČIĆ KLIS  0:3
81 NIKICA RADONIC SPLIT DORIJAN GRLIC ARENA  3:0

RASPORED 2 DANA:

 

kg CRVENI KUT PLAVI KUT
Početak u 12H
JUNIORKE
1 J75 LUCIJA PASTULOVIĆ SAL KATJA VUKOVIĆ DAVID
MLAĐE SENIORKE
2 57 JELENA BABIĆ KLIS SARA BUHIDIĆ TEAM PR
3 57 NIKOLINA ČAČIĆ OMZ KATARINA UŽAREVIĆ RAD
4 64 EMILIJA NOVOSEL DAV ANDREA VRSALJKO BANDOG
5 64 KRISTINA MIKEC TITAN DEA BOLANČA PITBULL
6 69 ANA BEKAVAC PITBULL ANITA ŽILIĆ RADNIČKI
7 69 IVONA BRNIĆ GROM GABRIJELA BAHULOVIĆ
MLAĐI SENIORI
8 69 LEON KOLAREC VEL GO NOA JEŽEK TIT
9 69 ANTONIO ČAKARIĆ OMEG ALEN TULUMOVIĆ MARJAN
10 69 LUKA BALEN DAVID PATRIK HOFFMAN DAVID
11 69 ALEKSANDAR GRANIĆ ST ANTE RUBIN PITBULL
12 75 MARIN PUNARIĆ PREDA FILIP GUSAK POSAVINA KU
13 75 GABRIJEL VEOČIĆ BROD ENRIKO KRLUK PITBULL
14 75 MARIO PERAICA SALONA MARTIN BRTAN BAN
15 81 NIKOLETO GRDOVIĆ ZD FRANJO CRNKOVIĆ SESV
16 81 GABRIJEL SOLOMUN AREN DORIAN DUBRAVEC DAVID
17 81 PETAR LESKUR GROM LOVRO ŠOJAT GRACIANO
18 81 FRAN ŽUŽIĆ BOROVO MARKO PEIĆ BROD
pauza
SENIORI – POČETAK U 17.30H
19 69 MATE RUDAN PITBULL FILIP VLADIĆ MARJAN
20 69 KARLO OŽBOLT TEAM PR MIHAEL JUGOVIĆ GLA
21 69 PETAR CETINIĆ LOK LUKA ADAMOVIĆ RIJ
22 69 MARKO GOLUBIĆ DIN MARKO ZELJKO METAL
23 75 BOŽIDAR MITROVIĆ MAR NINO KNEŽEVIĆ RIJEKA
24 75 MLADEN SOBJESLAVSKI LE KRESIMIR MAJCEN GLA
25 75 SANJIN POL VRGOĆ PULA STJEPAN ČONDRIĆ ARENA
26 75 VITO JELČIĆ PETAR ZRIN.  VASYL KLYUSA ZADAR
27 81 LEO CVETKOVIĆ TEAM P  ŠPIRO ČIPČIĆ KLIS
28 81 MARKO DREZGA TEAM P ĐANI BARBIR GLADIJ
29 81 MATEJ UREMOVIĆ RIJ MARKO KRALJEVIĆ OPTI
30 81  NIKICA RADONIC SPLIT DAMIR PLANTIĆ
31 91 FRAN HODAK METAL ZVONIMIR REBOLJ OSIJ
32 91 LUKA PRATLJAČIĆ SES BRANIMIR GOLUBIĆ DIN

 

VAGA OD 8-9H NA VELESAJMU