PPH: Održan drugi dan natjecanja

U hramu košarke dvorani KK Split na Gripama, održan je drugi dan Pojedinačnog prvenstva Hrvatske u boksu za žene i mlađe seniore.

REZULTATI:

br kat CRVENI KUT PLAVI KUT REZ
1 69 Matej Hlača Nokaut David Končurat Rebel 5:0rsc
2 69 Jakov Žunić Sesvete Josip Lovrić Marjan 0:5
3 69 Filip Mimica Grom Patrik Grđan Omega box 0:5abd
4 69 Bruno Čavka Salona Petar Pavčec Nokaut 0:5rsc
Finala MLAĐE KADETKINJE 3x1min
5 MK40 Marina Smolić Rijeka Marta Kukec David 0:5rsc
Finala KADETKINJE 3×1,5min
6 K48 Rina Marko Delnice Gabrijela Vencel David 2:3
7 K51 Dorotea Vencel David Lana Mustać Bandits 5:0
8 K54 Katja Jurković KING Petra Mikulić Radnički 0:5
9 K64 Lana Božić Brod Petra Paurević Infinitus 5:0abd
10 K70 Nika Lopac Senj Julijana Orlić Kvarner 5:0rsc
JUNIORKE 3x2min
11 J64 Lana Duilo Pit bull Petra Duvnjak Klis 5:0
12 J66 Klara Jandriško Delnice Ivana Brkljača Team Predator 3:2
MLAĐE SENIORKE 3x3min
13 MS54 Ivona Stojaković Team Predator Iva Raspor Kvarner 5:0
14 MS57 Jelena Došen Bandits Maja Zagorac Salona 5:0rsc
15 MS57 Stela Ristović Borovo Manuela Pavičić Nova Gradiška 5:0
16 MS64 Marijela Brnić Grom Jana Lovrić Radnički 0:5rsc
SENIORKE 3x3min
17 54 Tajana Koščak Omega box Aleksandra Vučinić Borovo 5:0
18 54 Jelena Babić Klis Hrvojka Čudina Omega Zagreb 0:5
19 64 Lucija Atilja Bandits Marija Petric Sesvete 0:5
20 64 Sara Kos Petar Zrinski Lorena Savi Nova Gradiška 5:0abd
21 81 Lucija Šćrbec Titan gym Venka Knežević Bandits 5:0rsc
PAUZA 45 min
22 56 Kristijan Simić Radnički Deni Alagić Sesvete 0:5rsc
23 60 Ivan Božac Pula Antun Lovaković Radnički 0:5
24 60 Ferdi Bajrami Team Predator Marko Pudić Brod 3:2
25 64 Luka Peraica Salona Alen Ahmetović Nokaut 0:5
26 64 Ilija Marjanović Graciano Goran Miočić Rebel 2:3
27 75 Antonio Grabić Leonardo Toni Simbiyan Premić Rebel 5:0rsc
28 75 Petar Krivić Grom Petar Krešimir Knežević Sv. Donat 0:5KO
29 81 Marin Lonić Sv. Krševan Roko Gugić Infinitus 3:2
30 81 Ivan Čuma Radnički Mihael Banko Pula 2:3
31 91 Andrija Badža Sv. Donat Kristijan Duje Gaćina Gladijator 0:5rsci
32 91 Tim Landripet  Gladijator Nikola Nemeš Coloseum Zagreb 5:0
33 +91 Matej Crnković Brod Erik Maloseja Velika Gorica 1:4
34 +91 Josip Ćorić Bandog Dario Petričević Pit bull 5:0rsc

 

Vaga od 7:30 – 8:00

PAROVI 3. dan

UJUTRO 8:30
br kat CRVENI KUT PLAVI KUT REZ
1 69 Matej Hlača Nokaut Josip Lovrić Marjan
2 69 Patrik Grđan Omega box Petar Pavčec Nokaut
POČETAK U 12 sati
MLAĐE SENIORKE 3x3min
3 MS57 Jelena Došen Bandits Stela Ristović Borovo
4 MS64 Mia Stipičić Salona Ana Lović Radnički
5 MS+81 Patricija Špoljarić Omega box Matea Lilić Salona
SENIORKE 3x3min
6 54 Tajana Koščak Omega box Hrvojka Čudina Omega Zagreb
7 81 Ivona Brnić Grom Lucija Šćrbec Titan gym
MLAĐI SENIORI
8 56 Deni Alagić Sesvete David Galac Coloseum Zg
9 60 Antun Lovaković Radnički Ferdi Bajrami Team Predator
10 64 Alen Ahmetović Nokaut Goran Miočić Rebel
11 75 Antonio Grabić Leonardo Petar Krešimir Knežević Sv. Donat
12 81 Marin Lonić Sv. Krševan Mihael Banko Pula
13 91 Kristijan Duje Gaćina Gladijator Tim Landripet  Gladijator
Večernji program od 19:15 sati
14 Sen64 Marija Petric Sesvete Sara Kos Petar Zrinski
15 69finale
16 +91 Erik Maloseja Velika Gorica Josip Ćorić Bandog
Od 20 sati PEVEX LIGA