PPH Mlađi seniori – ukupni rezultati

U nastavku su ukupni rezultati  Pojedinačnog prvenstva Hrvatske u 2018. godini.

MLAĐI SENORI

 

56 F DIEGO MAMIĆ PULA MARTIN JEŽOVIT VEL: GOR: 2:0 rsc

 

1 DIEGO MAMIĆ PULA
2 MARTIN JEŽOVIT VELIKA GORICA

 

Četvrtfinale

60 JAKOV MUČIĆ ČAK SANJIN NOVAKOVIĆ TEAN PR 0:3
60 PATRIK LICUL PULA MARIN JELAČIĆ PAUK 3:0

Polufinale

60 KARLO STAREŠINIĆ MET SANJIN NOVAKOVIĆ TEAM P 0:2 rsc
60 PATRIK LICUL PULA LOVRO VLAJKI GLAD 2:1

Finale

60 SANJIN NOVAKOVIĆ TE. P PATRIK LICUL PULA 1:4

 

1 PATRIK LICUL PULA
2 SANJIN NOVAKOVIĆ TEAM PREDATOR
3 KARLO STAREŠINIĆ METALAC
3 LOVRO VLAJKI GLADIJATOR
5 JAKOV MUČIĆ ČAKOVEC
5 MARIN JELAČIĆ PAUK

 

 

Četvrtfinale

64 BRUNOSALAMUNOVIĆ LEO ROKO BUKVIĆ ARES 3:0
64 GAŠPAR ANDRIJA SPLIT LEON MAJSTORIĆ BROD 1:2
64 LUKA KAPOVIĆ PREDATOR LUKA ŠARLIJA KRALJ TOMIS. 2:0ABD
64 PETROVIĆ JOSIP SESVETE FRANCO JERKOVIĆ GLADIJ. 3:0

 

Polufinale

64 BRUNO SALAMUN LEO LEON MAJSTORIĆ BROD 0:3
64 LUKA KAPOVIĆ PREDAT PETROVIĆ JOSIP SESVETE 3:0

 

Finale

64 LEON MAJSTORIĆ BROD LUKA KAPOVIĆ PREDAT. Ma 5:0

 

1 LEON MAJSTORIĆ BROD
2 LUKA KAPOVIĆ PREDATOR MAKARSKA
3 PETROVIĆ JOSIP SESVETE
3 BRUNO SALAMUN LEO
5 GAŠPAR ANDRIJA SPLIT
5 LUKA ŠARLIJA KRALJ TOMIS
5. FRANCO JERKOVIĆ GLADIJ.
5. ROKO BUKVIĆ ARES

 

 

Eliminacije

69 NOA JEŽEK TITAN GYM FILIP LOKAS SESVETE 2:0RSC

 

Četvrtfinale

69 LEON KOLAREC VEL GO NOA JEŽEK TIT 0:2rsc
69 ANTONIO ČAKARIĆ OMEG ALEN TULUMOVIĆ MARJAN 3:0
69 LUKA BALEN DAVID PATRIK HOFFMAN DAVID 2:0WO
69 ALEKSANDAR GRANIĆ ST ANTE RUBIN PITBULL 3:0

 

Polufinale

69 NOA JEŽEK TITAN ANTONIO ČAKARIĆ OMEG 3:0
69 LUKA BALEN DAVID ALEKSANDAR GRANIĆ ST 0:3

 

Finale

69 NOA JEŽEK TITAN ALEKSANDAR GRANIĆ ST 5:0

 

1 NOA JEŽEK TITAN GYM
2 ALEKSANDAR GRANIĆ SPLIT
3 ANTONIO ČAKARIĆ OMEG
3 LUKA BALEN DAVID
5 LEON KOLAREC VEL GO
5 ANTE RUBIN PITBULL
5 ALEN TULUMOVIĆ MARJAN
5 PATRIK HOFFMAN DAVID
9 FILIP LOKAS SESVETE

 

 

Četvrtfinala

75 MARIN PUHARIĆ PREDA FILIP GUSAK POSAVINA KU 0:3
75 GABRIJEL VEOČIĆ BROD ENRIKO KRLUK PITBULL 2:0RSC
75 MARIO PERAICA SALONA MARTIN BRTAN BAN 0:3

 

Polufinala

75 NOA GALIĆ GLADIJ FILIP GUSAK POSAVINA KU 3:0
75 GABRIJEL VEOČIĆ BROD MARTIN BRTAN BAN 3:0

 

Finale

75 NOA GALIĆ GLADIJATOR GABRIJEL VEOČIĆ BROD 0:2 ABD

 

1 GABRIJEL VEOČIĆ BROD
2 NOA GALIĆ GLADIJATOR
3 MARTIN BRTAN BANDOG
3 FILIP GUSAK POSAVINA KUNA
5 ENRIKO KRLUK PITBULL
5 MARIO PERAICA SALONA
5. MARIN PUHARIĆ PREDATOR MAKARSKA

 

 

Četvrtfinala

81 NIKOLETO GRDOVIĆ ZD FRANJO CRNKOVIĆ SESV 2:0RSC
81 GABRIJEL SOLOMUN AREN DORIAN DUBRAVEC DAVID 2:0ABD
81 PETAR LESKUR GROM LOVRO ŠOJAT GRACIANO 3:0
81 FRAN ŽUŽIĆ BOROVO MARKO PEIĆ BROD 0:3

 

Polufinala

81 NIKOLETO GRDOVIĆ ZD GABRIJEL SOLOMUN AREN 3:0
81 PETAR LESKUR GROM MARKO PEIĆ BROD 0:3

 

Finale

81 NIKOLETO GRDOVIĆ ZD MARKO PEIĆ BROD 0:5

 

1 MARKO PEIĆ BROD
2 NIKOLETO GRDOVIĆ ZADAR
3 PETAR LESKUR GROM
3 GABRIJEL SOLOMUN ARENA
5 FRAN ŽUŽIĆ BOROVO
5 FRANJO CRNKOVIĆ SESVETE
5. DORIAN DUBRAVEC DAVID
5 LOVRO ŠOJAT GRACIANO

 

Finale

91 F IVAN GABRILO INFIN TOMISLAV ČULE ZLA:RUK 3:0

 

1 IVAN GABRILO INFINITUS
2 TOMISLAV ČULE ZLATNA RUKAVICA