PPH mladi: Drugi dan natjecanja donosi i prve prvake države

Drugog dana Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za mlađe dobne skupine dobili smo i prve prvake države. Susreti su započeli u 14 sati na Velesajmu a danas je na rasporedu 38 borbi, od čega 5 mlađih kadetskih, 15 kadetskih i 18 juniorskih susreta.

MEČEVI OD 14h

MLAĐI KADETI 3x1min
1 38,5kg MIRKOVIC LUKAS ARP MATO ANUSIC RAD 2:1
2 38,5kg GRGIC BERNARD NOK BALJAK LUKA ARS 3:0
3 F 40kg DRAZINA NIKO ARS BREZICKI MATKO GRA 2:1
4 F 41,5 KORDEK HRVOJE LEO MATIJEVIC LUKA ARS 0:3
5 F 50kg VULETIC TEO OS JURCIC PATRIK DIN 1:2
KADETI 3×1,5min
6 F 38,5kg MIJIC ANDJELKO BRO HRUSTIC LUKA LEO 0:3
7 F 40kg BUKVIC LUKA ARS LETENIC TOMISLAV ARP 0:3
8 F 43kg KUNIC MATEO NOK ALIC ALDIN KNG 3:0
9 F 44,5kg RAKIC JOSIP SVK RUZIC LINO AJK 0:3
10 48kg KELENC MAURO TPR MIRKOVIC ANTHONY ARP 0:3
11 48kg MALTEZ PETAR ZLR JELENKOVIC VITO BND 2:1
12 F 54kg TONSA FRANKO TPR KRVAVAC MARDUK ST 3:0
13 56kg MLADAN MAX TIT ROSSO VITO MAR 0:2rsc
14 56kg BASIC IVAN SAL CIPRIC PETAR TIT 0:2rsc
15 59kg KOVACEVIC KARLO ML TORBARAC TONI RI 0:2rsc-i
16 59KG RADONIC VICE ARS EREIZ BORNA LEO 2:1
17 F 62Kg VRAZIC MARKO BND ZEKIC IVAN SVK 2:1
18 72kg TOLJ LUKA OS HEIG MIHAEL GRA 3:0
19 72kg PEJIC MATEO KNG PRKA NIKOLA MET 2:0rsc
20 F 76kg KUNIC JURA SVM BRNIC BRANKO GRO 3:0
JUNIORI 3X2MIN
21 54kg KEVO FRANO PK KAOUDAHHAN TAREK OMZ 0:2rsc
22 54kg STOJANOVIC ANTONIO RAD KRESZINGER LUJO KT 2:0abd
23 57kg IDRIZI ANDI NOK LOVAKOVIC ANTUN RAD 0:2
24 57kg JUKICIC IVAN BRO JAKSIC TONCI MAR 0:3
25 60kg CABRAJA ANTONIO RAD LIPSANOVIC DUJE ST 0:2abd
26 60kg AHMETOVIC ALEN LEO GALAC DAVID COL 2:1
27 63kg MILANO LUKA ST PERAIC DONAT ZLR 0:3
28 63kg MARIJANOVIC ILIJA GRA VLAHOVIC ERIK OMZ 0:3
29 66kg GOJEVIC BOZO LEO DUNDER GABRIJEL BRO 2:0wo
30 66kg HLACA MATEJ NOK GRABOVAC PATRIK COL 2:0rsc
31 70kg LISCA ENZO BAN MILIC FRAN KT 0:2KO
32 70kg CALDAREVIC IVAN PK JUGOVAC ELIAN PU 3:0
33 75kg KUHAR PETAR DAV BANKO MIHAEL PU 3:0
34 75kg VIDOVIC MATO PK GRABIC ANTONIO LEO 0:2rsc
35 80kg VRDOLJAK ANDREJ GL LONCARIC BORNA DAV 0:3
36 80kg KUZMIC TOMA ST ANDRASIC MATEO KNG 2:0rsc
37 +80kg SELAK JURICA GL MALOSEJA ERIK VG 0:2wo
38 +80kg HEGANOVAC TARIK MAR IVAS DUJE NOK 0:2abd

RASPORED 3 DANA

VAGA ZA FINALE OD 8h-9h

Mečevi od 12h

MLAĐI KADETI

1 F 38,5kg MIRKOVIC LUKAS ARP GRGIC BERNARD NOK
2 F 43kg VUCKOVIC NIKOLA LEO KRASNIC SADIK KNG
3 F 44,5 KUTLESA DUJE RI DEVEDIJA FILIP NOK
4 F 54kg RUBIL RENATO PK DUKIC DANIEL RAD
5 F 59kg TOMIC ROKO ML ZEPINA ROKO TIT

KADETI

6 46kg KOCIJAN NOA DAV SARE FRANE SVK
7 48kg MIRKOVIC ANTHONY ARP MALTEZ PETAR ZLR
8 50kg SOVIC DAVID TIT BODROZIC ANDRIJA ST
9 52kg SUHECKI ARIJAN RAD GREGURIC ANTE IVAN LEO
10 56kg ROSSO VITO MAR CIPRIC PETAR TIT
11 59kg TORBARAC TONI RI RADONIC VICE ARS
12 65kg BRATOVIC JURE ZLR OBROVAC MARO TIT
13 72kg TOLJ LUKA OS PEJIC MATEO KNG

JUNIORI

14 50kg ALAGIC DENI ARZ PUDIC MARKO BRO
15 52kg SALEKOVIC JAKOV DAV BATARELO JOSIP MAR
16 54kg KAOUDAHHAN TAREK OMZ STOJANOVIC ANTONIO RAD
17 57kg LOVAKOVIC ANTUN RAD JAKSIC TONCI MAR
18 60kg LIPSANOVIC DUJE ST AHMETOVIC ALEN LEO
19 63kg PERAIC DONAT ZLR VLAHOVIC ERIK OMZ
20 66KG GOJEVIC BOZO LEO HLACA MATEJ NOK
21 70kg MILIC FRAN KT CALDAREVIC IVAN PK
22 75kg KUHAR PETAR DAV GRABIC ANTONIO LEO
23 80kg LONCARIC BORNA DAV KUZMIC TOMA ST
24 +80kg MALOSEJA ERIK VG IVAS DUJE NOK