Pozivni natječaj klubovima savezima i organizacijama za iskazivanje interesa

Ovim putem Hrvatski boksčki savez otvara pozivni natječaj za sve zainteresirane klubove, saveze i organizacije, koji su zainteresirani za organizaciju boksačkih natjecanja i prijateljskih mečeva tijekom turističke sezone, da se jave na mail saveza hbs@boks-savez.hr.

Obzirom na veliku ekspanziju boksa u republici Hrvatskoj kao i brojne uspjehe koje su ostvarili naši boksači, vjerujemo da i kroz turističku sezonu, kvalitetnim priredbama možemo nadopuniti turističku ponudu gradova i mjesta. Ujedno, uz informaciju da je sport treća grana potrošnje u turizmu u Republici Hrvatskoj, vjerujemo da će kao i do sada brojna turistička središta biti zainteresirana za partnerstvo i suradnju sa Hrvatskim boksačkim savezom na obostranu korist. Svi zainteresirani, mogu se javiti do 10. lipnja 2017. godine na e-mail saveza sa naznakom za pozivni natječaj.