POZIV ZA PRIPREME Reprezentativni kandidati i svi prvotimci mogu na pripreme u Beograd od 6. do 19. rujna 2021. godine

Beograd je ove godine u listopadu domaćin Svjetskog seniorskog prvenstva. Kao pretpremijera SP-u u glavnom gradu Srbije upriličena je 27. kolovoza 2021. na Međunarodni dan boksa i svjetska proslava uz nazočnost predsjednika Svjetske boksačke federacije AIBA-e Umara Kremleva i drugih visokih dužnosnika europskog i svjetskog boksa.

Ovoga vikenda, u subotu i nedjelju 4. i 5. rujna izbornik hrvatske seniorske reprezentacije Kristijan Hodak u Puli je sazvao kontrolne sparinge za naše reprezentativne kandidate za Svjetsko prvenstvo, a svim kandidatima i prvotimcima svojih klubova pruža se prilika za dvotjedne zajedničke pripreme i sparinge u Beogradu od 6. do 19. rujna 2021.

Boksači iz svih država s prostora bivše Jugoslavije u tom periodu imat će mogućnost pripremati se u Studentskom i sportskom centru Avala.

Svi zainteresirani boksači i njihovi treneri za pripreme u Beogradu mogu se javiti na službeni mail Hrvatskog boksačkog saveza: hbs@boks-savez.hr.