Poziv na polaganje za sudačke dvije zvjezdice

Poštovano članstvo, Svjetska boksačka asocijacija objavila je poziv za polaganje za drugu AIBA zvjezdicu za suce. Predstojeće polaganje održat će se tijekom Chemistry Cupa u Halleu, Njemačka (11-18. ožujka). Ovo je izvanredno polaganje za suce nacionalnih Saveza članica EUBC-a, kako bi najbolji napredovali na hijerarhijskoj ljestvici Svjetske asocijacije.

Uvjeti za prijavu su slijedeći:

Trenutno certificirani suci 1-AIBA zvjezdice da su nositelji prve zvjezdice najmanje 12 mjeseci ili
trenutno certificirani suci sa 2-AIBA zvjezdice, a koji nisu bili aktivni na međunarodnim događajima od 2013. godine.

Troškovi su: Put, osobni prevoditelj (ukoliko je engeski jezik problem) smještaj i prehrana po cijenama po danu dvokrevetna soba 80 eura/jednokrevetna 110 eura. Pristojba za ispit 200 američkih dolara.

Sve prijave vrše se isključivo preko nacionalne federacije i dok za prijavu je 13. veljače 2017. godine. Savez nije u mogućnosti sudjelovati u pokrivanju niti jednog od ovih ovih troškova te ih kandidati trebaju snositi sami.