Poziv na polaganje za sudačke AIBA 2-zvjezdice

Hrvatski boksački savez zaprimio je obavijest o polaganju za sudačke AIBA 2-zvjezdice, koje će se održati u finskom Tampereu. Prijave za polaganje vrše se putem ureda HBS-a, sa suglasnošću sudačke komisije HBS-a.

1. Opis kolegija:
    Tečaj se sastoji od 3 dijela; teorijski, praktični i pismeni ispit. Teorijski dio održat će se prije početka Tammer turnira, dok će se praktični dio tečaja održati tijekom turnira. Stoga će svaki podnositelj prijave odabran za tečaj, automatski biti imenovan za rad kao sudac u ringu i bodovni sudac tijekom ovog događaja.
  2. Mjesto i datumi:
    Tampere, Finska
    • Datum dolaska: 14. studenoga 2017
    • Datumi tečaja: 15. – 19. studenoga 2017. godine
    • Datum odlaska: 20. studenog 2017. godine
  3. Prihvatljivi podnositelji zahtjeva:
    • Trenutni nositelji i aktivni 1-zvjezdica R & J, certificirani najmanje 12 mjeseci ili
    • Trenutni nositelji 2- zvjezdica R & J nije aktivan u međunarodnim događajima od 2013
    Napomena: R & J-ovi već certificirani kao 2-zvjezdica i trenutačno aktivni nisu potrebni za pohađanje tečaja. AIBA R & J Komisija će pregledati sve prijave i napraviti izbor ubrzo nakon roka za prijavu kolegija. AIBA će odmah potvrditi prihvaćanje R & J-a koji mogu pohađati tečaj.
  4. Financijski uvjeti:
    Podnositelji zahtjeva moraju pokrivati ​​slijedeće troškove:
    • Letovi
    • Visa
    • Osobni tumač (nije potreban Ako se razumiju osnovni engleski ili više od 20% sudionika govori jedan od 4 službene AIBA jezika, onda će AIBA pokriti troškove tumača)
    • Smještaj (cijena po osobi uključuje sobu i 3 obroka dnevno)
    • Double Room – 80 EUR/dan
    • Jednokrevetna soba – 110 EUR/dan
    • Naknada za tečaj:
    • 200 USD
  5.  Postupak prijave:
    Sve nacionalne federacije moraju upisati svoje podnositelje zahtjeva pomoću AIBA baze podataka. Molimo slijedite priloženi modul kako biste se prijavili za tečaj.

6. Rok:
• Rok za prijavu je 22. rujna 2017. godine.
• Ako imate bilo kakvih pitanja, molimo Vas da ih uputite na refereejudge@aiba.org