Poziv članicama HBS-a za organizaciju natjecanja

Pozivamo sve članice Hrvatskog boksačkog saveza (klubove, gradske i županijske saveze) ukoliko imaju mogućnosti da se prijave kao organizatori 1. kola Prve hrvatske boksačke lige i 1. HBL/mladih zakazanog za 6. ožujka 2021. godine, te za organizaciju Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za seniore i mlađe seniore u terminu od 11. do 14. ožujka 2021. godine.

Iste organizacije dužne su se sprovesti u skladu sa svim dosadašnjim pravilima i propozicijama, te uz poštivanje svih mjera covid protokola.

Prijave klubova za organizaciju 1. kola Prve hrvatske boksačke lige (6. ožujka) primaju se do ponedjeljka, 1. ožujka do 12 sati.

Prijave klubova za organizaciju Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za seniore i mlađe seniore (11.-14. ožujka 2021.) primaju se do utorka, 2. ožujka u 12 sati.