PODSJETNIK! LICENCIRANJE TRENERA I SEKUNDANATA U SUBOTU, 18. VELJAČE 2023. U ZAGREBU! Na seminaru će trenerima predavanje održati i istinska legenda talijanskog i svjetskog boksa Roberto Cammarelle

Hrvatski boksački savez provodi redovito licenciranje trenera i sekundanata u 2023. godini.

Podsjećamo da samo licencirani treneri i sekundanti mogu sudjelovati na državnim prvenstvima i nacionalnim natjecanjima kao službeni dio tima.

Obavezno je prema tome sudjelovanje na seminaru koji će se održati u subotu, 18.2.2023. u Zagrebu, Dvorana Brijuni, Zagrebački velesajam.

Raspored:

8-9h – Dolazak i prijave u dvorani Brijuni

9h-11.30h – Predavanja za trenere i sekundante

Predavači: Žarko Mladin, predsjednik sudačke komisije.

prof.dr.sci Saša Krstulović, Katedra za borilačke sportove KIF Split, član IO HBS-a, član Komisije za trenere IBA i EUBC.

Roberto Cammarelle, direktor nacionalnih reprezentacija Italije i najtrofejniji boksač Italije, višestruki olimpijski, svjetski i europski prvak.

11.30. Podjela licenci i svečana skupština sa podjelom godišnjih nagrada za sportaše i trenere

Prijava za sudjelovanje na seminaru se vrši putem sljedećeg linka: https://forms.gle/Xt1YZ2K1nwxksej9A

Cijena licenciranja: 15,00 EUR obnova postojeće licence trener ili sekundant

20,00 EUR nova licenca trener ili sekundant.

Uplata isključivo putem žiro računa Hrvatskog boksačkog saveza na broj HR3023600001101575189.

Na seminar je potrebno donijeti i predati slijedeću dokumentaciju za sve sudionike:

– fotokopiju osobne iskaznice,

– pismena potvrda kluba o sudjelovanju u radu kluba,

– potvrdu o nekažnjavanju

– liječničko uvjerenje o psihofizičkoj sposobnosti (izdaje obiteljski liječnik)

– Posebno za osobe koji obnavljaju ili vade novu licencu za trenere obvezno je prema Zakonu o sportu donijeti i dokaz o stručnoj osposobljenosti za poslove trenera.

Za sve ostale informacije ili upite slobodno nazovite:

Tajnišvo HBS