PH Split: Potvrđene prijave za Split

Natjecateljska komisija te Izvršni organizator Splitski boksački savez potvrdili su preliminarne prijave za Prvenstvo Hrvatske koje će sutra započeti u Splitu.

PH Juniori:

46 Marko Šesto Split
Bruno Gajić Osijek
48

50 Baškarad Josip Sesvete Robert Ravnjak David
Leonard Hrabar Split
52 Antonio Osmanović Omega

54 Luka Ivoš Predator

57 Leon Majstorić Brod Cemy Gladijator
Ante Rašić Leonardo
60 Ante Vukorepa Kvarner Darko Lalić Zadar Antonio Tkalčić David
Dominik Gubo Osijek Boro Mustafa Salona Roko Knežević Marjan
63 Petar Cetinić Coloseum Samardžić Jerko Joker Luka Kovačević Nova Gradiška Andro Jančić Senj
Besnik Oraca Kvarner Dominik Šiketanc Osijek Josip Gečević Leonardo Mtej Knežević Marjan
66 Šegrt Ivan Sesvete Romeo Đno Skroče Zadar Petar Čorić Pit Bull Vladimir Vujošević Predator
Ivan Jurkić Osijek Branimir Miše Salona Paolo Dabo Predtor Luka Mitrović Slavonija
70 Vidić Manuel Sesvete Mateo Brekalo Osijek Jure Vladović Salona
David Ćurić Brod Mladen Sobjeslavski Leonardo Borna Luketin Pit Bull
75 Mihael Domenkuš Sesvete Matej Uremović Rijeka Luka Davidović Marjan
Ante Bulog Split Milas Luka Joker Tomislav Nikolić Pit Bull
80 Dominik Zolić Leonardo Matej Mijatović Pula Igor Ilić Kralj Tomislav
Ivan Šteko Pula Marin Jović Marjan
80+ Branimir Dujić Split Josip Veočić Brod Leo Omanović Nova Gradiška Domagoj Lovrečki Gladijator Marijan Brnić Marjan
Marko Bartulović Joker Josip Biletić Zadar Matej Perko Leonardo Antonio Lekić Klis Rino Caktaš Pauk

KADETI:
– 38,5 Zahirović Frančesko Sesvete Antonio Stojanović Radnički
Dorjan Marko Delnice Dijego Mamić Pula Dorijan Novaković Predator
40
41,5 Zijad Osmanović Metalac Nikola Ruić Pauk
43
44,5
46 Prtenjača Matko Sesvete Lovro Kunštek Leonardo
Gabrijel Veočić Brod Bruno Rožman Gladijator
48 Fahretović Nino Sesvete Dino Dragaš Sv. Krševan
Niko Antić Leonardo
50 Jauk Roberto Sesvete
Domagoj Dumešić Delnice
52 Lovre Baković Split
Božidar Antić Leonardo
54 Mateo Gracin Leonardo

56 Erik Vlahović Omega
Petar Kuhar David
59 Ivan Piculin Omega Vido Kracun Gladijator
Luka Šunjerga Leonardo Toni Komar Salona
62 Hannah Osmani Kvarner Fran Ciglar Gladijator
Antonio Čakarić Omega
65 Noa Ježek Titan gym

68 Pavao Ljubić Glaadijator

72 Roko Markulić Salona
76
76+

MLAĐI KADETI:
– 38,5 Josip Pavleković David
40 Jakov Šaleković David
41,5
43 Ludvig Bužalja Leonardo
44,5 Alen Ahmetović Leonardo
46 Ronald Štambar David
Fran Lukačević Radnički
48

50 Matej Hlača Leonardo
Franko Tonsa Predator
52 Antonio Grabić Leonardo
Ante Vranješ Marjan
54

56

59 Ante Gazibara Klis

62 Borna Lončarić David

65

68

72
76
76+