PETAR KREŠIMIR KNEŽEVIĆ PREKIDOM SE PLASIRAO U 1/4 FINALE 60. BEOGRADSKOG POBJEDNIKA! Mladi Zadranin prekidom zbog ozljede svladao Austrijanca Avdića, za medalju će se boriti u petak, 31. III. protiv iskusnijeg Marokanca

Mladi zadarski reprezentativac, državni prvak u polusrednjoj kategoriji do 71 kg PETAR KREŠIMIR KNEŽEVIĆ (19) pobjednički je startao u svom prvom nastupu na uglednom, vrlo jakom 60. po redu Beogradskom pobjedniku!

Knežević je prekidom u drugoj rundi pobijedio austrijskog reprezentativca Esada Avdića! Sudac je prekinuo meč zbog posjekotine iznad oka Avdića, dvaput je morao intervenirati liječnik zbog krvarenja i nakon drugog prekida označio je kraj meča!

Mladi Zadranin do prekida je bio apsolutno dominantan u prvoj i polovici druge runde!

Čestitke na prvoj pobjedi Krešimiru i njegovim trenerima Danijelu Vekiću i Mariju Preskaru!

Knežević će se sutra, u petak, 31. III. boriti u 1/4 finalu protiv snažnog, znatno iskusnijeg reprezentativca Maroka Zinea El Abidina Amrouga (24) koji je silovitim prekidom svladao Slovenca Edina Sejdinovića!

U petak ćemo u 1/4 finalima u borbama za odličja imati dvojicu naših mladih reprezentativaca Petra Krešimira Kneževića i Gabriela Debanića koji su se sjajno predstavili u debitantskim  nastupima na Beogradskom pobjedniku u zemunskoj dvorani Pinki u konkurenciji 200 boksačica i boksača iz 26 zemalja svijeta.

Gabriel Debanić boksat će za medalju na 60. Beogradskom pobjedniku protiv domaćeg reprezentativce Srbije Jovana Nikolića.

Naša prvakinja, brončana s Europskog prvenstva SARA BERAM u polufinalu do 63 kg boksat će u subotu, 1. travnja 2023. protiv Kazahstanke Laure Yessenkeldi.