Petar Knežević Predsjednik Zadarskog boksačkog saveza

U ponedjeljak je u Zadru održana konstituirajuća sjednica Zadarskog boksačkog saveza. Za predsjednika je gotovo jednoglasno (jedan glas suzdržan) izabran Petar Knežević, inače član zadarske Zlatne Rukavice.

Skupštinari su za dopredsjednika izabrali Dragana Vidaića, člana BK Zadra, dok su preostali članovi izvršnog odbora Nenad Mitrović (BK Sveti Krševan), Denis Gregov (BK Dijagora) i Damir Zrilić (BK Dijabolik). Za tajnika je izabran Josip Mitrović.
– Drago mi je da su se svi zadarski klubovi okupili na ovoj sjednici te da su zajedno krenuli u novi projekt Zadarskog boksačkog saveza. Hrvatski boksački savez Vam daje punu podršku i želimo Vam puno uspjeha u budućem radu – izjavio je nakon sjednice Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak, na čiju inicijativu je i došlo do osnivanja zadarskog saveza.