Parovi 1. HBL i 1. HBL/mladi

U nastavku ćete pronaći parove prvog kola 1. HBL i 1. HBL/mladi, koje se boksa sutra u Matuljima.

Vaga je od 10-12 sati, dok su susreti od 14 sati.

  1.     Hrvatska boksačka liga / mladi  
                                     ML: KADETI  3x1min   
1 38,5 Dominik Raguž BK Brod Mate Jukić BK Osijek  
2 43 Sven Đurković BK Brod Krsto Vincek BK Čakovec  
3 52 Josip Grgić BK Sesvete Denis Mezulić BK Pula  
4 59 Sadik Krasnići BK King Marko Gregurić BK Leonardo  
5 59 Roko Jelić BK Sesvete Ivano Jakšić BK Predator  
                                     KADETI  3×1,5 min   
6 38,5 Bruno Bačac BK Predator Petar Pudić BK Brod  
7 50 Marko Vučković BK Leonardo Toni Milat BK Bandrog  
8 56 Mauro Kelenec BK Predator Andrej Kubat BK Rijeka  
9 62 Antonio Mirković BK Arena Andrija Bodrožić BK Split  
10 65 Ante Lopac BK Predator Ante Vukušić BK King  
11 72 Luka Tolj BK Osijek Duje Merkl BK King  
12  76 Ive Predovan BK Bandog Mislav Prigl BK Osijek  
13 76+ Jusuf Zendeli BK Lokomotiva Mihael Heig BK Graciano  
         
                               JUNIORI  3×2 min  
14 48 Luka Hrustić BK Leonardo Tomislav Letinić BK Arena
15
 16 64 Ivan Božac BK Pula Luka Japec BK Samobor
17 66 Danijel Banko BK Pula Dario Bokulić BK Delnice
18 70 Marko Vražić BK Bandog Ivan Burić BK Pit Bull
19 70 Marko Došen BK Lokomotiva Toni Čikarela BK Diabolik
20 70 Gabriel Debanić BK K.Tomislav Rafael Mališić BK Čakovec
21 70 Gabrijel Kuzmanovski BK Brod Toni Torbarac BK Rijeka
 22 75 Antonio Grabić Leonardo Toni Sibayan. Premić BK Rebel
23 75 Petar Armada BK Marjan Marko Vlahović BK Pula
24 80+ Dominik Vidaković BK Diabolik Dominik Merkl BK King
25 80+ Andrija Lončar BK David Mislav Dabro BK Marjan
                               JUNIORKE 3×2 min  
 26 57 Dora Đurković BK Brod Ivona Stojaković BK Predator  
 27 63 KLARA jadreško BK Delnice Ivana Brkljača BK Predator  
 

 

 

 

 

 

 

  1.     Hrvatska boksačka liga  
                               MLAĐI SENIORI  3×3 min  
69
Josip Lovrić BK Marjan
Bartol Barac BK Rebel
 
28 69 Marin Jelačić BK Pauk Petar Kulaš BK Sesvete  
29  
30 75 Mihael Banko BK Pula Marko Maleš BK K:Tomislav  
31 91 Mateo Milaković BK Senj Ivan Kursan BK Infinitus  
                                        SENIORKE  3×3 min   
32 57 Lorena Savi BK Gradiška Sara Hušidić BK Predator
                                         SENIORI 3×3  
33 64 Ramon Ferati BK Rijeka Goran Miočić BK Rebel  
34 69 Ilija Mladenović BK Gracijano Dominik Gubo BK Osijek  
35 69 Karlo Geić BK Marjan Filip Kolar BK Čakovec  
36 69 Antonio Tkalčić BK David Andrija Gašpar BK Split  
37 75 Luka Kordić  BK Split Ivan Tomljenović BK K.Tomislav  
38 81 Nikoleto Grdović BK Zadar Martin Brkan BK Bandog  
39 81 Matko Ivančić BK K.Tomislav Marin Siričević BK Infinitus  
 
40 91 Matija Klarić BK David Tino Patrlj BK Infinitus