ODRŽAN ŽDRIJEB ZA 4 KOLO EPH SJEVER

Održan je ždrijeb 4. kola Ekipnog prvenstva Hrvatske za regiju Sjever koje će se u subotu održati u Koprivnici. Ukupno će boksati 25 para.

Vaga i prijave započet će u 9 sati.
Dvorana, Ulica Doktora Željka Selingera
Gimnazija “Fran Galović”, Koprivnica.
Kontakt osoba Hrvoje Balen – 091/4611 870
PAROVI:
EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE – REGIJA SJEVER
4. kolo – Koprivnica, 14. travnja 2012.
PAROVI
MLAčI KADETI
Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT REZ.
1 46 Majstorović (Brod) Matej Uremović (Rijeka)
2 46 FILIP Gelo (Sesvete) Škiljac (Tigar)
SLOBODAN: 62 Pavlaković (Tigar), 46 Suvalj (Sesvete)

KADETI
Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT REZ.
1 54 Robert Krpan (Gracijano) Dario Lazarov (Brod)
2 54 Jugović Mihael (Graciano) Prelec Zvonimir (Sesvete)
3 57 Luka Prtljačić (Mladost) Hunić Luka (Sesvete)
4 63 Marko Matanović (Tigar) Marijan Rajič (Osijek)
5 66 Ravnjak (David) Kurteš Domagoj (Rijeka)
6 66 Robert Basara (Tigar) Plantić Luka (Sesvete)
SLOBODAN: 57 Gospočić (Nova Gradiška), 66 Rebolj (Osijek), +85 Šokčević (Sesvete)

JUNIORI
Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT REZ.
1 60 Mislav Berc (Petar Zrinski) Luka Živković (Mladost)
2 64 Marko Zeljko (Sesvete) Luka Mažar (Osijek)
3 64 Adam Blauhorn (Tigar) Tomislav Babić (Rijeka)
4 75 Kristijan Gogić (Sesvete) Ivan Pleša (Brod)
SLOBODAN: 75 Amidžić (PZ), 81, Leon Jurilj, 91 Andrej Jurilj (Brod)

SENIORI
Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT REZ.
1 75 Vito Jelčić (Petar Zrinski) Bruno Knježević (Gracijano)
2 75 Kristijan Kos (Petar Zrinski) Ivan Horvat (Omega Zg)
3 81 Ante Čepo (Osijek) Marko Jeknić (Petar Zrinski)
4 91 Vedran Oštarić (Petar Zrinski) Marko Franković (Osijek)
5 91 Vilim Pleše (Petar Zrinski) Tomo Kadić (Gladijator)
6 +91 Ivan Andrašić (Borovo) Rok Japunčić (PZ)
7 +91 Marko Šovakov (Osijek) Branimir Lovren (Borovo)
Slobodan: 81 Mario Milolov (PZ)
ŽENE: – kadetkinja 46 Lončar (Tigar) – slobodna
BOKSAJU VAN EPH:
Mlađi kadeti: 48 Bačić Lucijan (Rijeka) – Filip Poturović (N. Gr.)
57 Ravnjak (David) – Antonio Jurišić (Brod)
Kadeti 75 Kruno Valjak (Gladijator) – Luka Prtenjača (Sesvete)
80 Markotić (David) – Marko Toskić (Gladijator)
Juniori 69 Krešimir Majceljn (Gladijator) – Filip Gardoš (Sesvete)
Seniori 69 Stipan Prtenjača (Sesvete) – Matej Srzić (PZ)